Hangi uzantıları kullanıyorsunuz?

Tam olarak emin değilim ama çok hızlı şekilde kapattığı için siteye bağlandığını/tıklama sayısının gittiğini sanmıyorum.

Çok hızlıda kapasa sonuçta açılıyor değil mi? Pop up blocker for chrome adlı uzantı daha yararlı mı yoksa oda mı çok hızlı kapatıyor?

uBlock Origin ve Bitwarden. Fakat Bitwarden uzantısını pek kullanmıyorum. Devre dışı duruyor. uBlock Origin'i kendime göre konfigüre ettim. Pop-up blocker eklentisine gerek/ihtiyaç duymuyorum. Öyle bir siteye de denk gelmiyorum. Gelsem bile işlem basit.
Eki Görüntüle 465381

Zaten pihole kullanıyordunuz diye hatırlıyorum. Sol tarafa bakınca da anlaşılıyor. Halihazırda statik engellemeye sahipken neden uBlock yerine uMatrix gibi bir eklentiyi tercih etmediniz?

Zaten pihole kullanıyordunuz diye hatırlıyorum. Sol tarafa bakınca da anlaşılıyor. Halihazırda statik engellemeye sahipken neden uBlock yerine uMatrix gibi bir eklentiyi tercih etmediniz?
uBlock Origin'in içerisinde yıllardır kullandığım ve güncellediğim kurallar olduğu için işlevi bozulan bir site olmuyor. Zaten girdiğim siteler belli diyebilirim. uMatrix'i de bir dönem kullandığım olmuştu. Normalde Pi-Hole kullananların tek umursadığı reklamların oluşturduğu boşlukları kaldırmak. uBlock Origin düzgün çalışıyor diye önceki ayarlarımı bozmadım.
Çok hızlıda kapasa sonuçta açılıyor değil mi? Pop up blocker for chrome adlı uzantı daha yararlı mı yoksa oda mı çok hızlı kapatıyor?
Çok anlık bir olay. Açılsa zaten bug sayılırdı, bir sürü kişi geliştiricisine report ederdi. Pop up blocker'da sanırım aynı şekilde engelliyor. Tam emin değilim. Siz de yüklüyse deneyebilirsiniz.

Benimki biraz fazla :D
Twitch FullScreen Plus: Twitch tam ekranda chat'te çıkıyor
Google Mail Checker: Tıklıyınca Direkt Mail'e giriyor
eBay for Chrome: Hızlıca eBay'den arama yapıyor
Social Blade: Youtube İstatistikleri
Weather: Hava durumu
McAfee WebAdvisor: Site raporlarını gösteriyor (tehlikeli olup olmadığını'da)
Free Vpn: Arada Spotify'da VPN sayesinde ülke değiştirip Türkiyede açık olmayan şarkıları dinliyorum
Adblock Plus: Reklamları Engelliyor
Dark Reader: Sitelerde karanlık moda geçiyor
Chrome UA Spoofer:Bazı sitelerde eski temalarına geçiş yapıyor.
Eki Görüntüle 465207
fre vpn link Direkt Atbilirmisin ? bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı