Hangi uzantıları kullanıyorsunuz?

Ben bu korsan dizi sitelerinde dizi izlerken bilgisayara virüs girer mi acaba diye çok korkuyorum. Bilgisayar yeni olunca insan çekiniyor. Bu arada dediğim siteler çok bilindik korsan siteler.

Bu arada dediğim siteler çok bilindik korsan siteler.
Çok bilindik sitelerde çok kullanıcısı olan torrentlerden zarar gelme ihtimali yok denecek kadar az. Kullanmasını bilirseniz torrentten zarar görmezsiniz. Gidip torrentoyunindirmek.com gibi saçma sitelere girerseniz oyun dışındaki her türlü içerik ile karşılaşabilirsiniz.

Çok bilindik sitelerde çok kullanıcısı olan torrentlerden zarar gelme ihtimali yok denecek kadar az. Kullanmasını bilirseniz torrentten zarar görmezsiniz. Gidip torrentoyunindirmek.com gibi saçma sitelere girerseniz oyun dışındaki her türlü içerik ile karşılaşabilirsiniz.

Hayır asla. Zaten korsan oyuna tamamen karşıyım. Benim bahsettiğim dizimag.pw dizibox.pw adlı siteler. Bunlardan bir zarar gelir mi?

uBlock Origin ve Bitwarden. Fakat Bitwarden uzantısını pek kullanmıyorum. Devre dışı duruyor. uBlock Origin'i kendime göre konfigüre ettim. Pop-up blocker eklentisine gerek/ihtiyaç duymuyorum. Öyle bir siteye de denk gelmiyorum. Gelsem bile işlem basit.
uBO.png

Bu ayarı bilmiyordum. Şimdilik Poper blocker uzantısını kaldırdım. Test ediyorum. @Der Meister Ayrıca site dışına çıkan tüm bağlantıları engelliyor. Poper blocker uzantısına göre tek kötü yanı bu olabilir.

Peki bu ayar açıkken, bir reklama tıkladım. Sayfayı açar gibi yapıp, hemen kapattı. Tıkladığım reklama, tıklanma sayısı gidiyor mu? Desteklemek istediğim bazı siteler var. Eğer oluyorsa, çok iyi olur.

Son düzenleme:
Bu ayarı bilmiyordum. Şimdilik Poper blocker uzantısını kaldırdım. Test ediyorum. @Der Meister Ayrıca site dışına çıkan tüm bağlantıları engelliyor. Peki bu ayar açıkken, bir reklama tıkladım. Sayfayı açar gibi yapıp, hemen kapattı. Tıkladığım reklama, tıklanma sayısı gidiyor mu?
Tam olarak emin değilim ama çok hızlı şekilde kapattığı için siteye bağlandığını/tıklama sayısının gittiğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı