Haqqus Kanalının Yaptığı Saçmalık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam işte bence biraz fazla abartılıyor bu kötü mevzusu Rampage R5 klavyem 4. yılı dolduracak.
Her ürünü bozulur, her ürünü kalitesiz diye bir şey yok. Teknoloji şans işidir. Bir bakarsın corsair klavye bozulur ama rampage klavye sorunsuz çalışır. Rampage PSU'ya para vermek kumar oynamak gibi bir şey. Öyle düşünün.

Hayır, gayet iyi eleştiriliyor. Milyonda bir ürün diyorum, gidip 400 TL verip 1 hafta sonra bozulan ürün almak ister misin?

Ne tam olarak anlamadım. Dediğim şey klavyemin bozulmadığı. O dönemde belki logi G103 alsam bozulabilirdi demek istediğim şey bu.

Yani şöyle deyim. 300'e dandik kasa + 500'e kaliteli PSU alırsak. 800 kasa + 500 PSU'dan daha mantıklı değil mi?
Kasayı dandik alırsan örneğin hava akışı kötü, kalitesiz bir kasa alırsan fanları kısa vadede bozulur, sistem içindeki bileşenlerin kasanın hava akışı kötü olduğundan dolayı fazla ısınır ve bileşenlerin ömürleri kısalır. Kasa ve PSU, bir sistemin en önemli iki bileşenidir.

Belki HaQQuS oyun oynamayı bilmiyordur o yüzden başka birisi oynayıp video kaydını almıştır.

Ayrıca HaQQuS kötü sistem topluyor diyenler bu videoyu izlesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HaQQuS'a laf yok.

Kasayı dandik alırsan örneğin hava akışı kötü, kalitesiz bir kasa alırsan fanları kısa vadede bozulur, sistem içindeki bileşenlerin kasanın hava akışı kötü olduğundan dolayı fazla ısınır ve bileşenlerin ömürleri kısalır. Kasa ve PSU, bir sistemin en önemli iki bileşenidir.

Anladım teşekkürler lakin dediğim nokta forumda yeni mesajlarda hiç rastlamadım: "Everest PSU'm patladı" "Rampage kasam ısınıyor falan.

Ne tam olarak anlamadım. Dediğim şey klavyemin bozulmadığı. O dönemde belki Logi G103 alsam bozulabilirdi demek istediğim şey bu.
Diyorum ki, bu markanın bozulma oranı çok yüksek. Aldıktan 1 gün sonra da bozulabilir, 1 yıl sonra da. Size güzel üretim gelmiş, size güzel üretim gelmesi markayı güzel yapmıyor onu anlatmaya çalışıyorum.

Belki haqqus oyun oynamayı bilmiyordur o yüzden başka birisi oynayıp video kaydını almıştır.

Ayrıca haqqus kötü sistem topluyor diyenler bu videoyu izlesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

haqqus'a laf yok.

Kimse performansına bakmıyor altı üstü b gitcek mid gitcek ne var bunda? Ne gereği var videoya :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı