Hard diskten veri kurtarma hizmeti alınmalı mı?

tomahawk_06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumun 2 hard diski var, Windows'un kurulu olduğu diske format attım ancak diğer diskte problem var gibi. Hard disk kutusu alıp hariçten kurtarmaya çalışmalı mıyım yoksa veri kurtarma hizmeti mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, laptopumun 2 hard diski var, Windows'un kurulu olduğu diske format attım ancak diğer diskte problem var gibi. Hard disk kutusu alıp hariçten kurtarmaya çalışmalı mıyım yoksa veri kurtarma hizmeti mi almalıyım?

Merhaba veri kurtarma programı ile tarayıp kurtarmayı denediniz mi hiç.

Merhaba veri kurtarma programı ile tarayıp kurtarmaya denediniz mi hiç.

Yok denemedim. Ücretli oluyor sanırım o programlar, ben de yanlış biley yapmamak için girişmedim hiç.

Evet ücretli önce deneme sürümünü indirip taratma yaparsınız bilgileri görürseniz kurtarma için lisans anahtarı girerek etkinleştirme yaparsınız ve sınırsız kurtarma yaparsınız.

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery

Yazılım lisans anahtarları mevcut bilginiz olsun lazım olur ise uygun fiyata yardımcı olurum.

Evet ücretli önce deneme sürümünü indirip taratma yaparsınız bilgileri görürseniz kurtarma için lisans anahtarı girerek etkinleştirme yaparsınız ve sınırsız kurtarma yaparsınız.

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery

Yazılım lisans anahtarları mevcut bilginiz olsun lazım olur ise uygun fiyata yardımcı olurum.
teşekkür ederim, harici disk kutusu aldım içine taktım diski, bilgisayara takıyorum ama bilgisayar donuyor ve siyah ekrana düşüyor açmak isteyince açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı