Harici disk takılı değilken program silmek

taryn

Hectopat
Daha fazla  
D diskim bad sector olduğundan dolayı diske erişemiyorum. Steam sabit diske kurulu fakat CS:GO'yu D'ye kurdum. Diski takıp silmeyi denedim fakat taktığımda bilgisayarım donup kalıyor. Diski takmadan oyunu nasıl sabit diske yükleyebilirim?

Bozuk sektör varsa ne yazık ki windows kilitlenip kalıyor. Benzer durumu bir kaç kere bende yaşadım, disk kullanılmaz hale gelmeden önce verilerimi kurtarabildim.
Linux, bozuk sektör olan bölümde kurulu değilse donmadan çalışıyor.

Bilinen linux dağıtmlarından birini indirip usb belleğe rufus ile yazdırın. Bozuk diski sisteme bağlayın usb belleğe kurulu linux dağıtımını açın, kurmanıza gerek yok, disk tamamen bozulmadıysa verilere ulaşabilirsiniz.

Bozuk sektör varsa ne yazık ki windows kilitlenip kalıyor. Benzer durumu bir kaç kere bende yaşadım, disk kullanılmaz hale gelmeden önce verilerimi kurtarabildim.
Linux, bozuk sektör olan bölümde kurulu değilse donmadan çalışıyor.

Bilinen linux dağıtmlarından birini indirip usb belleğe rufus ile yazdırın. Bozuk diski sisteme bağlayın usb belleğe kurulu linux dağıtımını açın, kurmanıza gerek yok, disk tamamen bozulmadıysa verilere ulaşabilirsiniz.
Çok teşekkürler deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı