Hastanelerde neden hala Windows XP kullanılıyor?

Görevlilerin, bilgisayarlar ile ilgilenmekte zorlanıp; firar ettiği için 🤣 🤣

Windows 10 için RTX e mi ihtiyaç var ?
391241

Genel olarak sistemler kötü, ancak bu tek neden değil. İyi sisteme sahip olanlar da XP kullanabiliyor. Sanırım nedeni bir alışmışlık olduğundan dolayı. Ayrıca bazılarının kullandığı programlar fazla ve/veya ağır olduğundan dolayı bu güzel bir çözüm.

Silivri'ye gitmek istemiyorum, Silivri'ye gitmek istemiyorum, Silivri'ye gitmek istemiyorum.

Eğer iddia edildiği gibi masraftan kaçınmaksa, söylenecek söz kalmamıştır. Zaten söylesek de bir işe yaramıyor.

Dosyalama işi için kağıttan vazgeçilip bilgisayara geçildiğinde en yaygın işletim sistemi XP'ydi çünkü. Bir de kurumlarda bir ağ altyapısı var. Bilgisayarın işletim sistemini değiştirmek, yanında bir sürü işi ve sorunu da beraberinde getiriyor. (ağ sistemine dahil etmek, ağ üzerinden çalışan programların optimizasyonu vs.)

Ve ayrıca çalışan bir sistemi daha güncel olsun diye aksatmak mantıklı değil. O haliyle iş görüyorsa Windows 10'un en son sürümüne geçirmeye ne gerek var. O bilgisayarlarda yapılan iş belli çünkü.
Hasta girişi, barkod yazdırma, solitaire...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı