Hatam olmadığı halde reportlandım

Konuşmayı ilerlettim, para, şifre bişey istemiyor. Sadece umarım ikimizin de hesaplarına bir sorun olmaz diyor. Discord üzerinden Steam destek ekibi ile iletişime geçtim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    412,7 KB · Görüntüleme: 31
Konuşmayı ilerlettim, para, şifre bir şey istemiyor. Sadece umarım ikimizin de hesaplarına bir sorun olmaz diyor. Discord üzerinden Steam destek ekibi ile iletişime geçtim.

Discord üzerinde Steam destek ekibi yok, dolandırıcının kendisiyle konuşuyorsunuz :)

Konuşmayı ilerlettim, para, şifre bişey istemiyor. Sadece umarım ikimizin de hesaplarına bir sorun olmaz diyor. Discord üzerinden Steam destek ekibi ile iletişime geçtim.

Steam destek ile Discord üzerinden iletişime geçmek? Direkt engelleyin o kişileri. Saçma sapan bir dolandırıcılık taktiği. Bilgisiz insanları kandırmaya çalışıyorlar.

Konuşmayı ilerlettim, para, şifre bir şey istemiyor. Sadece umarım ikimizin de hesaplarına bir sorun olmaz diyor. Discord üzerinden Steam destek ekibi ile iletişime geçtim.

Hocam oyun oynuyordum oyunu kapattım şu anda burada bekliyorum :D
Lütfen o sözde destek ekibinin istediği bilgileri vermiyorum deyin.

Şu anda bana kimse dönüş yapmıyor. Fakat Discord üzerinden olması banada saçma geldi. Koskoca Steam, başka bir yazılım programını kullanmaz herhalde. O yüzden ticket oluşturmayı düşünmeye başladım. Sizce oluşturmalı mıyım yoksa cevap mı beklemeliyim ?

Geri
Yukarı