Hatam olmadığı halde reportlandım

Bilgisi olan varsa desin lütfen, o Discord isminin yanına Steam Support yazmak , mümkün mü ? Yani basit birşeyse eğer o zaman dolandırıcı olma ihtimali artar. Yada Steam'den yardım etmek isteyen kişi, kişisel Discord hesabını vermiş olabilir ?
Hangi destek ekibi tam olarak? Discord üzerinden destek verilmedigini daha önce de söyledik. Siz ise israrla dolandiricilarla irtibatta kaliyorsunuz.
Hocam konuyu açmadan evvel, SS al at demişti :/ şuan kimse dönmüyor, engellemeyi planlıyorum onları.

@Yusuf Serhan Steam destek ekibi Discord veya türevi üçüncü parti servisler üzerinden destek sağlamıyor. Tekrar söylüyorum adamlar dolandırıcı. Discord ve Steam hesaplarını dolandırıcı olarak bildir ve engeli bas. Eski bir dolandırma tekniği. Halen kullandıklarını görmek şaşırtıcı.

Bilgisi olan varsa desin lütfen, o Discord isminin yanına Steam Support yazmak, mümkün mü? Yani basit birşeyse eğer o zaman dolandırıcı olma ihtimali artar. ya da Steam'den yardım etmek isteyen kişi, kişisel Discord hesabını vermiş olabilir?

Evet mümkün. İnatla dolandırılmaya çalışıyorsunuz.

Hesabınıza herhangi bir işlem olmayacak.

Destek ekibi SS al at dedi. Başka bir şey demedi hocam SS'leri attım.

Hocam Discord'dan sizinle konuşan o 2-3 kişiyi (destek ekibide dahil) engelleyin ve kurtulun.

Bilgisi olan varsa desin lütfen, o Discord isminin yanına Steam Support yazmak, mümkün mü? Yani basit birşeyse eğer o zaman dolandırıcı olma ihtimali artar. Ya da Steam'den yardım etmek isteyen kişi, kişisel Discord hesabını vermiş olabilir?

Hocam bildiğim kadarıyla özel durum o.
Yani herkes yapar.

Geri
Yukarı