Hatay'da 6.4 deprem oldu

Sabahtan beri agresiflik konusunda uyuyan Doğu Anadolu Fay Hattı agresif bir şekilde hareketlendi. Aslında depremden 1 seviye küçük olan son artçı depremlerin bir tanesinin de işareti olabilir bu.

Bir an Hatay için endişelendim fakat aklıma Hatay ve çevresinde yıkılacak bina kalmamış olduğu detayı geldi. Koca bir il ve insanı yok oldu.

Artık nasıl bir psikoloji oluşmussa en küçücük sallantıda deprem mi oldu diyorum. Trabzondayım bu arada bugün çok küçükte olsa beşe yakın sallantı hissettim. Benden mi kaynaklı yoksa gerçekten artçı mı bilemiyorum artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabahtan beri agresiflik konusunda uyuyan Doğu Anadolu Fay Hattı agresif bir şekilde hareketlendi. Aslında depremden 1 seviye küçük olan son artçı depremlerin bir tanesinin de işareti olabilir bu.

Bir an Hatay için endişelendim fakat aklıma Hatay ve çevresinde yıkılacak bina kalmamış olduğu detayı geldi. Koca bir il ve insanı yok oldu.
Hasarlı binalardan yıkılan olmuş Hatay'da tekrar. Az önce televizyona baktım ve Hatay ucu bucağı gözükmeyen büyük şehir çöplüklerine benzemiş.

Şu an da 3.6'lık olmuş. Kandilli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı