Bolu'da 4.8 deprem oldu

1678973744245.png

16:30 da aldım SS i

Bolu'da 4.8 deprem oldu. Ardından şu ana kadar toplam 12 artçı oldu. Deprem, Sakarya'ya da gitmiş. İstanbul için zaman daralıyor. Ben Witcher 3 oynarken yakalandım. Her zamanki gibi... Depremi yaşayan herkese geçmiş olsun.

Deprem göründüğü gibi değil yaşayanlar birbirini anlar, iki depreme Malatya'da evde yakalandım teyzemler anlatırdı hep 99 depremini he der geçerdik yaşayınca anladım.

Deprem göründüğü gibi değil yaşayanlar birbirini anlar, iki depreme Malatya'da evde yakalandım teyzemler anlatırdı hep 99 depremini he der geçerdik yaşayınca anladım.
99 da çok güçlüydü ama hocam bu son depremin artçısı bile 99 dakinden katlarca daha büyüktü

Öncelikle herkese geçmiş olsun umarım herkes iyidir. İstanbul'da en riskli bölgede yaşayan biri olarak depremde hayatta kalacağıma inanmıyorum. Son çare olarak afet çantası var, o da kurtarmayacak gibi beni zaten. Bina 95 yapım 99 depremini görmüş ve dayanmış. Tek umudum o ona dayandıysa buna da dayanır düşünüyorum düşüncesi var aklımda ama 99 depreminde bina daha yeni olduğu aklıma gelince daha da üzülüyorum. Umarım herkes hayatına sağlıklı bir şekilde devam eder, iyi günler. Gereksiz yazdıysam kusura bakmayın.

Tam şuan yine oldu ve devam ediyor.

Bu gece uyumayacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı