Havit Gamenote H2016D İncelemesi

@MYZA
Ses kartında bir sıkıntı vardır muhtemelen. MSI B460M-A PRO kullanıyorum. Ses düzeyi gayet iyi.
1. nesil işlemcilerin anakartı bende bulunan anakart. En eski ses yongasına sahip anakartlardan intel i serisi için tabi. O yüzden Gamenote H2029U Kablolu RGB Gaming Kulaklık Siyah | Game Garaj aldım sesi gayet iyi şuan rahatlığı da güzel. Stereo olarak kullanıyorum, yazılımı da olsa 7.1 beni pek çekmiyor, stereo kullanmak daha keyifli.
Çok uzun süre kullanmadığım için terletmesi konusunda bir şey söyleyemem, 2-3 saat kullanımda pek terletmedi ama biraz ağırlığını hissettiriyor kafa bandı değil de pedli olduğundan.

Kulaklıkta şu ana kadar sorun oldu mu?
Almayı düşünüyorum da

Kardeşime Sharkoon rush ER30 (ER3 değil ER30 aradaki tek fark RGB olması sanırım) almıştım, bugün kendime aldığım Gamenote H2016D model kulaklık geldi. Malzeme kalitesi olarak gerçekten Sharkoon ER30 çok daha iyi, ses tuşları ve plastik kalitesi daha iyi. Gamenote H2016D'nin ışıklı tarafının etrafı siyah boya ve bu boya zamanla atacakmış gibi his verdi tabii bunu zaman gösterir, uzun kullanım yapan arkadaşlar bildirirse daha iyi olur. Ses kalitesi ve mikrofon olarak birbirlerine yakınlar. Bir küçük sorun daha var Gamenote'un RGB aydınlatması USB ile çalışıyor RGB açıkken sağ kulakta çok hafif cızırtı var, oyun oynarken, ses geliyorken sıkıntı yaşatmıyor veya USB'yi çıkarıp RGB'siz kullanırken sorun olmuyor.

Selam, şu an aynı kulaklığa sahibim ama bir sorunum var. Müzik dinlerken sanki ses bir anda içeri kaçıyor sonra tekrar çoğalıyor. Yani ses çok kısa süreliğine azalıyor sonra tekrar yükseliyor gibi. Sizde de öyle mi? Yoksa kulaklığınızın ses ayarlarını atma şansınız var mı acaba?

Hocam aynı kulaklık var ancak mikrofon denetim masasındaki kayıt yerinde çıkmıyor. Hoparlör - Düzeyler oradan mikrofon şeyini 100 yaparsam kendi sesim bana geliyor.
Ses ayarlarından yapılıyor, sesin seviyesini yükseltebiliyorsun. Ama sesin tiz ve basını vs. bir sürü şeyini eşit yükseltmen lazım sesin bozulmaması için.

Eki Görüntüle 1000343
Ayrıca bu görseldeki ayar da yok.

Ben de yakın zamanda bu kulaklığı alacağım sorun oluşturdu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…