Hawk future alınır mı?

QWERT2003

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Direkt konuya gireyim oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Genel olarak önüme en çok çıkan marka hawk oldu ve model olarak da future düşündüm normal fiyatı 9.400 TL. Şu an indirimdeki hali 6.799 TL alınır mı sizce? Eğer alınmazsa başka bir model önerir misiniz? Yeter ki 5 haneli rakam olmasın :D

Aynı ikileme düşüp Zio Gaming Venom Fabric ürününü satın aldım ve çok memnunum. Şöyle söyleyeyim çoğu oyuncu koltuğunda bel yastığı rahatsızlık yaratıp kullanılmıyorken bu koltuğun bu konuda tasarımı ve ergonomisi çok iyi. Rahatsızlık hissettiğimi hatırlamıyorum. Ben visco pad ile sipariş verdim ve günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum şu an için bir şikayetim yok.

Aynı ikileme düşüp Zio Gaming Venom Fabric ürününü satın aldım ve çok memnunum. Şöyle söyleyeyim çoğu oyuncu koltuğunda bel yastığı rahatsızlık yaratıp kullanılmıyorken bu koltuğun bu konuda tasarımı ve ergonomisi çok iyi. Rahatsızlık hissettiğimi hatırlamıyorum. Ben visco pad ile sipariş verdim ve günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum şu an için bir şikayetim yok.
Aynı koltuğu kullanıyorum, düşüncelerim aynı.

Aynı ikileme düşüp zio Gaming Venom fabric ürününü satın aldım ve çok memnunum. Şöyle söyleyeyim çoğu oyuncu koltuğunda bel yastığı rahatsızlık yaratıp kullanılmıyorken bu koltuğun bu konuda tasarımı ve ergonomisi çok iyi. Rahatsızlık hissettiğimi hatırlamıyorum. Ben visco pad ile sipariş verdim ve günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum şu an için bir şikayetim yok.

O zaman önerdiğiniz markayı mı alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman önerdiğiniz markayı mı alayim?
Benim boyum 180cm ve kilom 80. Günde en az 5-6 saat bilgisayar başındayım. Hiçbir şikayetim yok. Fakat ekleme yapayım, basic koltuğun üzerine ben visco pad ve 180 derece mekanizma eklettim.Bana 5500TL gibi bir fiyata geldi. Şu an fiyat olarak ne seviyelerde bilmiyorum. Bu şartlarda memnun kalacağını düşünüyorsan tabii ki alabilirsin.

Merhaba. Direkt konuya gireyim oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Genel olarak önüme en çok çıkan marka hawk oldu ve model olarak da future düşündüm normal fiyatı 9.400 TL. Şu an indirimdeki hali 6.799 TL alınır mı sizce? Eğer alınmazsa başka bir model önerir misiniz? Yeter ki 5 haneli rakam olmasın :D

Ne yaptın kanka? Zio aldıysan nasıl memnun musun bende geçen hafta Future'yi satın aldım daha kullanamadım ama kutuyu açıp bakma imkanım oldu kaliteli güzel duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı