Hawk Future koltuk alınır mı?

Yıllardır kullandığım ve bana çok güzel hizmet etmiş olan xDrive bora koltuğum 5 yılın sonunda dayanamayıp "ben gidiyorum." dedi yaklaşık 5 dakika önce.

Yeni bir koltuk bakıyorum hawk future ilgimi çekti, alınır mı? Başka öneriniz var mıdır, bütçe sıkıntı değil ancak 5 haneli rakamlara pek çıkasım yok ancak yeterince kaliteli olacaksa çıkarım sıkıntı yok. @Toxpox @SideWinder

Boy 1.90, kilo 140.

Eki Görüntüle 1369899

Bende 182 boy 130 kiloyum. Yıllarca ofis koltuğu tarzı koltuklar kullandım. Sağlık problemlerim oluşmaya başladı şimdi bende oyuncu koltuğu arıyorum. Hawk düşünmüştüm en son ne yaptınız? Neyde karar kıldınız.

Bende 182 boy 130 kiloyum. Yıllarca ofis koltuğu tarzı koltuklar kullandım. Sağlık problemlerim oluşmaya başladı şimdi bende oyuncu koltuğu arıyorum. Hawk düşünmüştüm en son ne yaptınız? Neyde karar kıldınız.
İki koltuk aldım, hem Hawk Future hem MSI CH130 I Fabric. Hawk'ı iade ettim beğenmedim açıkçası.

Eğer ki kumaş şart değilse xDrive öneririm, diğer markaları deneyip kullandıktan sonra anladım ne kadar kaliteli olduğunu. 120 KG taşıdığı yazıyor ama 150 KG taşıdığını söyleyen MSI'dan daha çok güven veriyordu bana oturduğumda. Şu anda kumaş istediğimden dolayı MSI CH130 I Fabric kullanıyorum.

İki koltuk aldım, hem hawk future hem MSI CH130'ı fabric. Hawk'ı iade ettim beğenmedim açıkçası.

Eğer ki kumaş şart değilse xDrive öneririm, diğer markaları deneyip kullandıktan sonra anladım ne kadar kaliteli olduğunu. 120 kg taşıdığı yazıyor ama 150 kg taşıdığını söyleyen MSI'dan daha çok güven veriyordu bana oturduğumda. Şu anda kumaş istediğimden dolayı MSI CH130'ı fabric kullanıyorum.

xDrive da hangi modeli önerirsiniz? Benim de kumaş sıkıntı ama arada dağlar kadar fiyat farkı varsa vazgeçebilirim. Önemli olan ergonomi, ürün kalitesi, konfor.

xDrive da hangi modeli önerirsiniz? Benim de kumaş sıkıntı ama arada dağlar kadar fiyat farkı varsa vazgeçebilirim. Önemli olan ergonomi, ürün kalitesi, konfor.
xDrive'ın bir tek Bora modelini 5 yıl kullandım, çok memnun bıraktı beni. Diğer modeller hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Bir yere gidip denemeyi deneyebilirsiniz en ama en iyi öyle karar verirsiniz.

İki koltuk aldım, hem Hawk Future hem MSI CH130 I Fabric. Hawk'ı iade ettim beğenmedim açıkçası.

Eğer ki kumaş şart değilse xDrive öneririm, diğer markaları deneyip kullandıktan sonra anladım ne kadar kaliteli olduğunu. 120 KG taşıdığı yazıyor ama 150 KG taşıdığını söyleyen MSI'dan daha çok güven veriyordu bana oturduğumda. Şu anda kumaş istediğimden dolayı MSI CH130 I Fabric kullanıyorum.
Hocam ben de uzun bir süredir araştırıyorum ama Hawk hakkında hem olumlu hem de olumsuz yorum çok duydum. Az para da değil, kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı