Hayal kırıklığı oyunlar

Call of Duty Modern Warfare 2 beni hayal kırıklığına uğrattı Call of Duty Modern Warfare serisinin ilk oyunu mükemmeldi O Mc.millian görevi zaten unutulamaz bir şaheser o ses efektleri harika idi ve serinin 2. oyunu çıktı Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu heycan içinde bekliyodum ancak çok kötü çıktı Nedenine satırlar yetmez..

Call of Duty Modern Warfare 2 beni hayal kırıklığına uğrattı Call of Duty Modern Warfare serisinin ilk oyunu mükemmeldi O Mc.millian görevi zaten unutulamaz bir şaheser o ses efektleri harika idi ve serinin 2. oyunu çıktı Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu heycan içinde bekliyodum ancak çok kötü çıktı Nedenine satırlar yetmez..
O Mc. Millian' ı sırtımızda taşırken öyle bir gaza geliyorum ki anlatamam. 3. oyuna kadar bitirdim şimdi tekrar başladım. :)

:) Evet çok güzel bir görevdi ben 4 defa bitirdim Call of Duty Modern Warfare ancak serinin devamını nasıl beğendiniz anlayamadım :)
Zevkler ve renkler meselesi sanırım. :) Savaş oyunlarını çok severim. Modern Warfare serisinin hikayesi birbiriyle bağlantılı olduğu için çok beğendim şahsen. :)

Neden diğer ikisini beğenmediniz? @Mutlu_XD
MW ilk oyunu ile bi alaka bulamadım,sadece ilk sahneyi oynadım evlere ateş açıyorduk belki devamı güzel olmuş olabilir ancak ilk oyun harikaydı ses efektleri olsun grafikler olsun mükemmeldi ancak beğenmedim MW2'yi

Mafia 3 bizi üzdü Far Cry Primal'da beni hiç tatmin etmedi bu sene
:) Far Cry 3 ve 4 Güzel ama Primal kötü aynı düşüncedeyiz Mafia 3'e gelecek olursak ben Mafia serilerini Gta5'e kıyasladığım için sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı