Hayal kırıklığı Starfield

Kxfir

Hectopat
Şu oyunu o kadar hevesle yükledimki çok büyük hayal kırıklıklarım var yani evet güzel bir oyun aslında içinde yüzlerce ayrı hikayeler dolu ama 2016'daki hello Games'in gezegenlere girerken loading atmadan girmeyi başarmış olması ve dünyanın en büyük RPG firmalarından birinin 2023'te asansördeki loading ekranını çözememesi konusu beni aşırı üzüyor. Rezalet bir optimizasyon ve renk paleti yapay zeka animasyonlar surat mimikleri uzay ge misinin Fast travel aracı olmaktan başka bir işe yaramaması o Galaxy mapinin aslında sadece %10'unda gezebildiğimiz gezegenlerin PNG'den ibaret olması aşırı büyük bir hayal kırıklığı. Siz ne düşünüyosunuz merak ediyorum.

Yan hikayelerin çeşitliliği konusunda iyi iş çıkarmışlar fakat yükleme ekranları ve düşük FPS sorunu sinir bozucu.

Şu oyunu o kadar hevesle yükledimki çok büyük hayal kırıklıklarım var yani evet güzel bir oyun aslında içinde yüzlerce ayrı hikayeler dolu ama 2016'daki hello Games'in gezegenlere girerken loading atmadan girmeyi başarmış olması ve dünyanın en büyük RPG firmalarından birinin 2023'te asansördeki loading ekranını çözememesi konusu beni aşırı üzüyor. Rezalet bir optimizasyon ve renk paleti yapay zeka animasyonlar surat mimikleri uzay ge misinin Fast travel aracı olmaktan başka bir işe yaramaması o Galaxy mapinin aslında sadece %10'unda gezebildiğimiz gezegenlerin PNG'den ibaret olması aşırı büyük bir hayal kırıklığı. Siz ne düşünüyosunuz merak ediyorum.
Ben de büyük bir hevesle yükledim. Arkadaşlar arasında ilk alan bendim. Ekran açtım discordda biz diyoruz işte acaba iniş animasyonu nasıl nasıl iniyoruz hangi tuşlar falan filan. Bir baktık kendisi iniyor direk iade ettim oyunu (Önce biraz daha oynadım yanlış bir şey mi yaptım diye arayüzü çok zor onu söyleyeyim öncelikle yumruklara nasıl geçtiğimizi çözemedim reddite baktım kimse çözememiş değişik bir şekilde.)

900TL verilecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum kesinlikle. Oynayacağımıda düşünmüyorum. Zaten çıkmadan torrent sitelerine düştü oyun.

Bende de SSD'ye kurulu ama loading sorunu "2023" yılında çıkan çok beklentinin olduğu bir oyuna göre çok can sıkıyor.
Bir tek bende var sanıyordum. 7000'e 6300'lük SSD'ye kurulu loadingde bekletiyor baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı