Hayal kırıklığı oyunlar

Need for Speed Most wanted sonrası tüm NFS oyunları, Modern Warfare 3 sonrası tüm COD oyunları, Pes 13 sonrası tüm pes oyunları.

Ama bende en büyük hayal kırıklığını Stronghold serisi oluşturmuştur. Stronghold Crusader sonrası çıkan tüm oyunları rezalet.

Need for Speed Most wanted sonrası tüm NFS oyunları, Modern Warfare 3 sonrası tüm COD oyunları, Pes 13 sonrası tüm pes oyunları.

Ama bende en büyük hayal kırıklığını Stronghold serisi oluşturmuştur. Stronghold Crusader sonrası çıkan tüm oyunları rezalet.
Biz mi nostalji seviyoruz bilmiyorum Hocam ama Underground 2 halen güzel görünüyor gözüme diğerlerinden[emoji4]

Underground 2 güzeldi cidden. Ama Most Wanted ayrı bir tadı vardı. Sonrasındaki NFS oyunları bana o tadı asla veremedi.Most Wanted çekici olmasının sebebi belkide o blacklist olayıdır. O BMW için ne ter dökmüştük be.

Sniper Elite 3 bu oyun için o kadar bekledim en sonunda oynama fırsatım oldu 30 dakika ya oynadım ya oynamadım beklediğim zamana yazık oldu resmen videolarda çok harika duran oyun hiç zevk almadım saçma sapan bişeydi yada ben oynayamadım.
Assassin's Creed serisini çok sevmişimdir her zaman en çok beğendim ise 3 olmasına rağmen Black Flag'te işi çok bozdular Assassin's Creed ile ilgisi yoktu, Unity ise çok beğendim :)
Bende herkesin aksine Ubisoft oyunlarına bayılıyorum nedenini çözemedim ama bana göre çok iyi oyun yapıyorlar :)
Assetto Corsa'da aynı şekilde videolara baktığımda o kadar çok araç ve harita seçeneği olmasına rağmen sadece bir sitede mod bulunması ve kalitesiz modlar bulunması cidden çok kötü oldu.
Tomb Raider dahada oynuyorum ama çok sıkıcı hikaye falan yok öyle dümdüz oynuyorum :)
The forest 6 saat oynama sürem var ama dahada oyuna hiç alışamadım pek sarmadı beni videolarda izlediğim gibi sarmadı nedense :D
Daha çok var ama bu kadar aklıma geliyor :D

Geri
Yukarı