Hayal kırıklığı oyunlar

Hayal kırıklığı yaşatan çok oyun var bana. Özellikle Mafia 3 ve Advanced Warfare. MW serisine Advanced Warfare yakışmadı. Mafia 3'de de Mafia havası yoktu. 2. oyundan sonra rezalet bir oyundu. Beğenilmedi genel olarak zaten.

@makarna ve yoğurt
• Bu zamanın grafiklerinden mi bahsediyorsunuz? Çünkü emin olun, grafikleri 2003 yılı için gayet güzeldi.
• Berbat senaryo mu? Oyunu hiç oynamadınız ya da oynadınız ama senaryoyu anlamadınız galiba. GTA SA belki de en efsane denilecek oyunlardan bir tanesidir.
• Amerika'nın demografik yapısı ne alaka? Oyun 1992 yılında geçiyor. Eğer bunun hakkında bir konuşma yapmak isterseniz oyundaki her şeyin gerçek olması gerekir.
• Köle gibi değil, zaten amacımız o. Ne yani, bir masa başında oturup etrafa emir veren, hiç yerinden kalkmayan birisi mi olalım? Biz o işleri yapıyoruz çünkü başkalarının yapamadığını yapabiliyoruz.

Soruya gelecek olursak, beni COD AW'den sonrası hiç mutlu etmedi.

@makarna ve yoğurt
• Bu zamanın grafiklerinden mi bahsediyorsunuz? Çünkü emin olun, grafikleri 2003 yılı için gayet güzeldi.
• Berbat senaryo mu? Oyunu hiç oynamadınız ya da oynadınız ama senaryoyu anlamadınız galiba. GTA SA belki de en efsane denilecek oyunlardan bir tanesidir.
• Amerika'nın demografik yapısı ne alaka? Oyun 1992 yılında geçiyor. Eğer bunun hakkında bir konuşma yapmak isterseniz oyundaki her şeyin gerçek olması gerekir.
• Köle gibi değil, zaten amacımız o. Ne yani, bir masa başında oturup etrafa emir veren, hiç yerinden kalkmayan birisi mi olalım? Biz o işleri yapıyoruz çünkü başkalarının yapamadığını yapabiliyoruz.

Soruya gelecek olursak, beni COD AW'den sonrası hiç mutlu etmedi.
Boş verin hocam arkadaşı. Uncharted 4 için film dedi, zaman kaybı falan dedi. Takmayın ;)

Hayatımda gördüğüm en hayal kırıklığı oyunlar Dark Light ve Citadel Forged with Fire.

Bu kadar bekletip en sonunda böyle beklentilerin altında oyun çıkarmaları hayat kırıklığıydı resmen

Gta 4 gerek oynanış açısından gerekse optimizasyon konusunda hayal kırıklığı şuanki kartların bir çoğu bile fullde oynarken zorlanıyor.
Ben bu oyunu zamanının çok iyi bir laptopunda (En üst modelin 1-2 altı i7 işlemci, GTX550M, 4GB RAM) oynayamamıştım, hem de low ayarlarda! Öyle optimizasyon özürlüydü, senaryo da adam vurmaktan ibaretti.

Geri
Yukarı