Hayalimdeki Gamer Odasını Yaptım

Klavye logitech orion a benziyor.
Klavye Logitech G410 Atlas Spectrum, kullanmıştım güzeldir. Fare yanılmıyorsam Bloody A90 gibi duruyor.

Düzenleme: Arkadaşın imzasında zaten yazıyormuş. Klavye doğru yazmışım, fare Bloody A9'muş.
Klavye Logitech G410 mouse Bloody A90.
Mouse hadi fiyatı güzel de, klavye pek güzelmiş fiyatı:D Teşekkürler cevaplar için. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse hadi fiyatı güzelde klavye pek güzel fiyatı olmadı. :D Teşekkürler cevaplar için. :)
Klavyenin stokları tükendi ya da çok az kaldı o yüzden pahalı. Her yerde satıldığı dönemde oldukça fiyat/performans ürünüydü.

Beğendim, güzel olmuş. Koltuğun markası ve modeli nedir?
Teşekkür ederim :), Max Office Racing diye geçiyor zamanında 350 lira gibi bir paraya almıştım ama şimdi 700 TL civarında.
Sleeved kablo alıp kablolalama yapman gerek. O kadar para harcamışken bir sıvı soğutmada yakışırdı o sisteme. Onun dışında gayet güzel figürler çok yakışmış.
İnan yapmayı çok istiyorum ama o kadar param yok ne yazık ki ama gelecek vakitlerde yapmayı düşünüyorum zaten yorumunuz için teşekkürler :)
Çok güzel duruyor hayırlı olsun. Yalnız Klavyeniz ve Fareniz nedir merak ettim :)
Teşekkürler daha iyisi sizin olsun, ben biraz geç kaldım ama gene de söyleyeyim Logitech G410 ve Bloody A9 :)
Elbet birgün bizim de olur umarım.
Elbet bir gün daha iyisi sizin olur umarım :)

Hayırlısı olsun. Mouse'dan memnun musunuz?
Çok memnunum uzun saatler oyun oynuyorum ancak hiç bir rahatsızlık hissetmiyorum. Makrosuna gelirsek onu zamanında kullandım ve ondan da oldukça memnundum artık kullanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı