Hayalinizdeki GTA 6

1-GTA Vice City şehrinde (80'ler ya da günümüz fark etmez) geçmesi.
2-GTA 4 fiziklerinde olması.
Birden fazla karakter yerine tek bir karakter olması.
Hikayesinin gereksiz uzatma yapılmadan sürükleyici ve uzun olması.
1 ve 2. maddelerde dediğim şeyler en çok istediklerimdir . Ve tabii ki bir an önce çıkması :)

1-GTA Vice City şehrinde (80'ler ya da günümüz fark etmez) geçmesi.
2-GTA 4 fiziklerinde olması.
Birden fazla karakter yerine tek bir karakter olması.
Hikayesinin gereksiz uzatma yapılmadan sürükleyici ve uzun olması.
1 ve 2. maddelerde dediğim şeyler en çok istediklerimdir . Ve tabii ki bir an önce çıkması :)
Gta 4 ün optimizasyonunun kötü olmasının sebebi fizikleri zaten. Tabii düzeltebilirler ama çok ilkel bir fiziği var gta 4 ün ragdoll falan kaç yılındayız.

Bana 80'ler gibi gelmişti. Bilgi için teşekkürler.

Bence vuruş hissiyatı. Düzeltsinler artık. Uiçbir gta oyununda ğerçek vuruş hissi almadım. Boncuklu tabanca kullanıyoruz sanki. Ama rdr2 de gerçekten adam öldürüyormuş gibi oluyorum. Bu hissiyatı gta 6'da da beklerim.

Aşırı geniş harita mevsimsel değişimler çok isterim en az 3 tane büyük şehir olsa ya da ütopik olacak başka ülkelere gidilse oyunda sınırdan kaçakçılık görevleri falan.

GTA 4'ün optimizasyonunun kötü olmasının sebebi fizikleri zaten. Tabii düzeltebilirler ama çok ilkel bir fiziği var GTA 4'ün ragdoll falan kaç yılındayız.

2008'de sorunlu çıktı diye 2024-2025 gibi de sorunlu olacağı anlamına gelmez yani bir zahmet yapılabilir bir şey bu. En azından konsollarda düzgün çalışsın.
Bence fiziği bin basar diğer serilere buna RDR2 de dahil. O gerçekçilik o mekanikler bitiyorum ya 😍
Ha bu arada gece- gündüz dengeli olsun arkadaş ya GTA 5'te resmen geceydi oyun. Gündüzler kısacık olmaz ki. Yolda polis arabaları olsun (GTA 5'te yok).

2008'de sorunlu çıktı diye 2024-2025 gibi de sorunlu olacağı anlamına gelmez yani bir zahmet yapılabilir bir şey bu. En azından konsollarda düzgün çalışsın.
Bence fiziği bin basar diğer serilere buna RDR2 de dahil. O gerçekçilik o mekanikler bitiyorum ya 😍
Ha bu arada gece- gündüz dengeli olsun arkadaş ya GTA 5'te resmen geceydi oyun. Gündüzler kısacık olmaz ki. Yolda polis arabaları olsun (GTA 5'te yok).

Aslında dediğiniz gibi güzel olabilir mesela polisler yolda dolaşıp bizi kovalasa ve hani sıkmayıp yakalayıp kelepçeleseler gerçek gibi.

Geri
Yukarı