Hayat neden yaşamaya değer?

Merhaba, sizi hayata bağlayan hayatı sevmenizi belki de hayatı sevmeye çalışmaya yönlendiren nedir?
Hayat neden yaşamaya değer?
Bizlere bunları unutturdular tabi kaçımızın aklından benim yazıklarımla ilgili şeyler geçti herkes Aşk belki İş derdinde. Sormak lazım aşk kime iş kime. Aşk fani olana mı Baki olana mı? İş kendine mi çocuklarına mı ? Hayat bize bu dünya da boş yaşayıp ölelim diye mi verildi hiç dönüp dedik mi biz ne için buradayız ?

Sağlığın varsa, ailen ve arkadaşların varsa, başını sokabileceğin sahibi olduğun veya kiralık oturduğun bir evin bir de ortalama bir maaş ve üzeri varsa senden kralı yok bu hayatta. Araba, ev, bilgisayar size tek başına mutluluk vermez. Bunlar amaç değil araçtır. Bunlara bir gün ulaştığınızda aslında asıl olayın bu olmadığını anlarsınız. Bunlar gelip geçici şeyler çünkü. En güzeli huzur, iyi insanlar ve sağlıktır. Bunlara sahipseniz kıymetini bilin, şükredin. Hayat yaşamaya değerdir. Hayattan üst derecede beklentiniz olmasın. Güzel güzel sürdürün bu hayatı, herkese iyi gelecekler dilerim :)

Sağlığın varsa, ailen ve arkadaşların varsa, başını sokabileceğin sahibi olduğun veya kiralık oturduğun bir evin bir de ortalama bir maaş ve üzeri varsa senden kralı yok bu hayatta. Araba, ev, bilgisayar size tek başına mutluluk vermez. Bunlar amaç değil araçtır. Bunlara bir gün ulaştığınızda aslında asıl olayın bu olmadığını anlarsınız. Bunlar gelip geçici şeyler çünkü. En güzeli huzur, iyi insanlar ve sağlıktır. Bunlara sahipseniz kıymetini bilin, şükredin. Hayat yaşamaya değerdir. Hayattan üst derece de beklentiniz olmasın. Güzel güzel sürdürün bu hayatı, herkese iyi gelecekler dilerim :)

Sağ ol üstat ne desem boş güzel dedin.

Dostum çabuk söyle "O" kim? Ve neden herkes onun için bir şey yapıyor.
Doge gun Blank Template - Imgflip

Şaka amaçlı ciddiye almayın.

Birilerini üzmemek için yaşıyorum diyebilirim çünkü gelecekte ışık görmüyorum. Yurt dışında doğmuş olsaydım belki de gelecek, geçim kaygısını düşünmediğim için keyif alabilirdim.

Çünkü ben mutsuz olmak için çaba sarf edenlerden değilim.
Üzüldüğüm bir durumdan bile keyif almaya çalışıyorum, her zaman başarabiliyor muyum, hayır belki.
Bunun yanında, hedeflerim var, onlara ulaşmak için çaba sarf ediyorum, bunlar en azından şu anda benim için yeterli sebepler.

Yeni konular

Geri
Yukarı