Hayatımda Hiç Sevgilim Olmadı

Aşkı yaşaman gerekir kardeşim. Hayatında her zaman yanında bir kız arkadaşın olsun gerçekten çok güzel bir duygu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz paran olsun kafe kültürün olsun üstüne başın giyimine dikkat et özgüvenli ol gözüne beğendiğin birini kestir. Kısmet işi bunlar. Ben de 2-3 sene yalnız kalmıştım böyle diyordum ama illa ki biri çıkıyor karşımıza. Sevgi insan olmanın gereğidir bunu unutma.

Olmasın daha iyi en azından kafan rahat.
Kafası rahat olsa böyle bir konu açmaz. Ayrıca "Abi yav şu aşk, meşk ne saçma bırak kafan rahat olsun ya" gibi yorumlar bana saçma geliyor, Sanki işin profesörü ve bunların boş olduğunu kesin olarak kanıtlayabilecek kabileyet ve bilgi birikimine sahipmiş gibi (Kimsede yoktur). Bunu direkt sana demiyorum sadece bu mesajın ben ve benim gibi düşününlerin gözünde yarattığı izlenim. İyi günler.

Kafası rahat olsa böyle bir konu açmaz. Ayrıca "Abi yav şu aşk, meşk ne saçma bırak kafan rahat olsun ya" gibi yorumlar bana saçma geliyor, Sanki işin profesörü ve bunların boş olduğunu kesin olarak kanıtlayabilecek kabileyet ve bilgi birikimine sahipmiş gibi (Kimsede yoktur). Bunu direkt sana demiyorum sadece bu mesajın ben ve benim gibi düşününlerin gözünde yarattığı izlenim. İyi günler.
Anlıyorum, bu da benim düşüncem. Şunu unutmayın,kim olursa olsun insanoğlu sonuç da başınızı ağrıtır. Ölümsüz aşk diye bir şeye de inanmıyorum şahsen. Herkes herkesin işine geldiği kadardır.
Kendini avutma mesajı. 40'lı yaşlarda hala bakir gezmek senin için bir sorun değilse bilemem tabii.
Bu çok büyük bir önyargı, sen benim aşk hayatımı bilemezsin. Ha o yaşa kadar o durumda olucağımı da sanmıyorum. Kendimi avuttuğum falan da yok sadece ben böyle daha rahatım. Ama yine de söylüyelim bu önyargın yanlış ve bir sürü ilişkim oldu.

Anlıyorum,bu da benim düşüncem.Şunu unutmayın,kim olursa olsun insanoğlu sonuç da başınızı ağrıtır.Ölümsüz aşk diye birşeye de inanmıyorum şahsen.Herkes herkesin işine geldiği kadardır.
Kusursuz insan olmadığını hepimiz biliyoruz, Bunu "Boşver olmasın kafan rahat olur" bakış açısından değerlendirmek bence en saçma açılardan biridir. Bunu herkes beyninin bir köşesine koymuş olsa da "Yaşamamış olan anlayamaz" klişe lafına katılıyorum.

Kusursuz insan olmadığını hepimiz biliyoruz, Bunu "Boşver olmasın kafan rahat olur" bakış açısından değerlendirmek bence en saçma açılardan biridir. Bunu herkes beyninin bir köşesine koymuş olsa da "Yaşamamış olan anlayamaz" klişe lafına katılıyorum.
Aşkı ben de yaşadım. Ayrıca, konuda sanki bu fikri ilk ben beyan etmişim gibi diğer arkadaşla birlikte üstüme gelmenize teessüf ederim. Forum da çok aktif birisi olsam garezleri var diyeceğim fakat forum da aktif birisi değilim.

Aşkı ben de yaşadım.Ayrıca,konuda sanki bu fikri ilk ben beyan etmişim gibi diğer arkadaşla birlikte üstüme gelmenize teessüf ederim.Forum da çok aktif birisi olsam garezleri var diyeceğim fakat forum da aktif birisi değilim.
Rahatsız ettiysem özür dilerim kusura bakmayın üstünüze gelmek gibi özel bir amacım yok. Bende yaşadım kısmına gelirsek o bağlamda biraz daha yapıcı bir yorum yapmanızı beklerdim "Boşver kafan rahat olsun" yerine. İlk sizin beyan etmemiş olduğunuzu farkındayım bu yazışma başladığında son beyan etmiş olan olduğunuz için sizi etiketledim, Dediğim gibi kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı