Hayatınızda en çok korktuğunuz an?

Geçen sabah ilk online dersten çıktım, Discord'da arkadaşlar ile konuşuyorum. Kolumda bir hareketlenme hissettim, kafamı çevirdim bir de ne göreyim? Yavru bir gergedan böceği, öyle bir çığlık attım ki, evin merdivenlerinde çığlığım yankılandı, sonra direk masamdan kağıt havlu alıp ona işkence yaptım. Ev ormana yakın, yakında akrep falan çıkarsa bende bir daha haber alınamaz herhalde.

Hayatınızda en çok korktuğunuz an nedir? Benim şu:
Yaklaşık 2 sene önce sabaha karşı yatmıştım. Yattıktan biraz sonra kapalı oda kapımın önünden parke üzerinde yürüme sesi geldi. Sanki biri ses çıkarmamak için yavaşça yürüyordu. (Evde tektim, korkunç kısım bu) Korkudan yorganın altına gömüldüm, o esnada sabah ezanı başladı. İkisinin üst üste gelmesi ve sabah ezanının ürkütücü makamı sayesinde en korktuğum anı yaşadım. Aklımı yitirecek gibi olmuştum o gece.
Devamı korkunçluğu bozmasın diye mi yok? :D Eve hırsız mı girmiş? Ya da bir yerde cam açıktı onu mu duydunuz?

Onlar mı geldi?

Küçüktüm. Denizde yüzerken yavru köpek balığını deniz gözlüğü sayesinde ayaklarımın altında UltraHD görmüştüm. Bayağı kovalamıştı.
Muhtemelen camgöz

Arkadaşlarım ile yakınlardaki bir meslek lisenin bahçesinde voleybol falan oynuyorduk (akşam vakitleri olduğu için bizden başkası yoktu), bir ara okulun arka bahçesine geçip basketbol oynamak istedik. Arka bahçede basketbol oynarken bir arkadaşım okulun pencerelerinden birini ittirdi ve pencere açıldı. Haliyle bizde bir girip bakalım dedik ve üstün parkur yeteneklerimizi kullanarak okula girdik. Giriş o giriş, okulda hırsızlıkları önlemek için hareket sensörlü alarm varmış. Girdiğimiz ilk dakikada koridora çıktığımızda aniden tiz ve korkutucu bir alarm sesi başladı. Beklenmedik ve ani olan bu ses hepimizi yeterince korkuttu ve girişimizin 2 katı hız ile binanın içinden çıktık. Fakat okuldan çıkmak için yeterli vaktimiz olmadı ve güvenlikçi abi hemen geldi bizi gördü ve kötü bir durum olmadığı anlayınca evlere dağıldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı