Hayatta en çok korktuğunuz şey/anı ne?

99 depreminde İstanbul kağıthane de gece vardiyasında çalışıyorduk.
2.5 ton ağırlığındaki buhar kazanının dehşet sarsılmasıyla ne oluyor dedik... Zira o zamanlar kömürlü buhar kazanlarının patlaması olayları bayağı meşhurdu.

Fabrika ana demir kapısını sanki bir dev tekmeliyor görüntüsü bizi dışarı attı.
Gökyüzünde ayın ileri/geri gittiğini görmem bana yetti.

Çok saçma gelebilir ama fobi işte :) 23 yaşındayım çocukluğumdan beri her şimşek çakmasında tir tir titriyorum ve dışarı çıkamıyorum.

Çok ilginç. Şu an düşününce neden hiç akılda kalıcı bir şeyden korkmamışım acaba?
Tek hatırladığım küçükken eşek arısının kovalaması. Hatırlarsam yazarım.

Bana da aynısı olmuştu 😂 Hatırladığım şey geçen yaz gece saat 1 falan iki kuzenim ile birlikte çöp atmaya gitmiştik. Çöpte uzaktaydı. Çöpte at ölüsüne benzer bir şey görüp kaçmıştık. Sonra geri dönüp baktığımızda at derisiymiş 😂😂

Ben elendim dostlar... Ben elendim. :(

1620781243302.png

1620781286981.png

İşte bu fotoya kalbimi bırakırım.

Moderasyon ekibi bana bugün 4 tane ban geçirdi. @wwhark @Bakkal amca @444065 size de geçirdi mi? Aynı konu ve aynı tip mesajlar. Size de geçirmiş olması lazım mantıken.
Bana da aynısı olmuştu 😂 Hatırladığım şey geçen yaz gece saat 1 falan iki kuzenim ile birlikte çöp atmaya gitmiştik. Çöpte uzaktaydı. Çöpte at ölüsüne benzer bir şey görüp kaçmıştık. Sonra geri dönüp baktığımızda at derisiymiş 😂😂
Ben sanırım 7.sınıfta sevdiğim kıza açılırken korkmuştum. Kız güldü gitti. Sonra geri döndü, reddetti.

Bu mesajı LP-Lost On You dinlerken yazmak nasipmiş.

uzaydan böyle sanki bir uzay operasyonuna gitmişim ve ben yanlışlıkla boşluğa düşmüşüm düşününce bile içim ürperiyor o boşlukta yavaş yavaş ilerlemek önüne ne çıkacagını bilememek sırf bu yüzden uzay olan cogu oyunu oynayamam

uzaydan böyle sanki bir uzay operasyonuna gitmişim ve ben yanlışlıkla boşluğa düşmüşüm düşününce bile içim ürperiyor o boşlukta yavaş yavaş ilerlemek önüne ne çıkacagını bilememek sırf bu yüzden uzay olan cogu oyunu oynayamam
Nedense uzay konusu açıldığında aklıma bu müzik geliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı