Hayatta yetenekli olduğum hiçbir konu yok

Herkes bu hayata şanslı bir şekilde gelmiyor zaten ben istemez miydim yakışıklı karizmatik birisi olmak etrafa para saçmak onu geçtim engelli bir insan ne yapsın oda bu hayata gelirken engelli olmak mı istedi bence şükretmelisin haline ve umutsuzluğa kapılıp kendini üzmemelisin belki yetenekli olmayabilirsin ama çalışarak bir şeyler başabilirsin ne de olsa her şey yetenek değil.

Son düzenleme:
16 bitti 17 yaşımdan gün alıyorum.
Ohoo. Hocam daha çok küçüksünüz. Nice yollardan geçeceksiniz. Ben de hiçbir şey olamam sanıyordum fakat şuan önüm o kadar açık ki. Her şey olabilir bu hayatta. Nusret Ferit Şahenk ile tanıştı köşeyi döndü. Burası dünya hocam her an her türlü fırsat çıkabilir önünüze.

Herkes bu hayata şanslı bir şekilde gelmiyor zaten ben istemez miydim yakışıklı karizmatik birisi olmak etrafa para saçmak onu geçtim engelli bir insan ne yapsın oda bu hayata gelirken engelli olmak mı istedi bence şükretmelisin haline ve umutsuzluğa kapılıp kendini üzmemelisin belki yetenekli olmayabilirsin çalışarak bir şey başabilirsin ne de olsa her şey yetenek değil.
Abi ben zaten namaz kılıyorum şükür ediyorum. Ama gerçekten bıktım intihar dinimde çok günah olmasaydı ve ailem üzülmeseydi bir dakika düşünmezdim.

16 bitti 17 yaşımdan gün alıyorum.

Jack Ma'nın hayat hikayesini okumalısın adam hayatın boyunca görebileceğin en şanssız insan ama şu an dünyanın en zengin insanlarından biri oldu.
Bilgisayar ve internet ortamının pahalı olduğu Çin'e 1999 yılında döndü ve orada 17 arkadaşıyla birlikte Alibaba.com adlı web sitesinin kurdu... İnsanlar bu ismi biliyorlardı ve sitenin ismini Alibaba.com oldu. Sitenin temellerinin atılması 1999 yılında sadece 100 bin dolar sermaye ile gerçekleşti.

Ohoo. Hocam daha çok küçüksünüz. Nice yollardan geçeceksiniz. Ben de hiçbir şey olamam sanıyordum fakat şu an önüm o kadar açık ki. Her şey olabilir bu hayatta. Nusret Ferit Şahenk ile tanıştı köşeyi döndü. Burası dünya hocam her an her türlü fırsat çıkabilir önünüze.

Yapabildiğim hiçbir şey yok. Doğru düzgün bir şey yapamam. Hayatta başarısızım. Ailem borçlu arkadaşım yok.

Geri
Yukarı