Hayattan zevk alamamak

Wörp

Centipat
Yer
Kanada
Daha fazla  
Meslek
Kebapçı
Selam arkadaşlar. Son 2 yıldır sinirli, stresli biriyim. Her şeyin sorumlusu annem ve babam. Onlara anne baba bile demek istemiyorum. Benim hayatımı mahvettiler. Onlar için benim fikirlerim, düşüncelerim umurlarında değil. Buna sadece bir tane örnek verecek olursam. Geçen sene üniveristeye gitmek istiyordum fakat gitmeme izin vermediler. Böyle bir aile ortamında bir sene evde kalmak ölümden beter. Şu an ne derslerim iyi ne başka bir şey. Hayattan tat alamıyorum artık. Beni her şeyden soğuttular. Artık ne ailem ne arkadaşım ne sosyal hayatım ne başka bir aktivitem var. Ruhsuz biri oldum.
Birkaç kez psikologa gittim bana ilaç yazdı fakat kullanmama izin vermediler.

1 2 ay bir yerde çalışıp bir yurt a falan taşınmanı ve çalışarak oranın parasını ödemeni tavsiye ederim.

Bende hiç bir şeyden zevk alamıyorum neden bilmiyorum ama kendimi bir yerlerden atmak istiyorum yaşamak istemiyorum artık.

Kanka niye onları dinliyorsun ben öyle bir ailede olsam eğer 18yaşında isem gider yarı zamanlı bir işte çalışıp önce o evden çıkarım ardından hem çalışıp hem de okumaya çalışırım bu benim fikrim en azından sinirlenip daha da çok öfkeleneceğine hem yorulup stres atarsın hem de para kazanır geleceğine daha iyi bir şekilde hazırlanırsın.

Geri
Yukarı