Hayattan zevk alamıyorum

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Son 1 yıldır ne PC'den zevk, ne hayatdan, ne mutlu oluyorum. Tüm bildiklerimi unutup sokakta yürüyen sadece standart masabaşı iş adamı tarzında bir kafam olmasını istiyorum, birçok şeye fazla kafa takıyorum ve bu bana zarar veriyor. Sizce bunun çözümü nedir? Ve nasıl hayatımızı düzene sokarız, okul vs. tarzı konularda durumum iyi sadece sıkılmak, zevk almamak vs. dediğim gibi. Hayatımızı nasıl düzeltiriz? Ve eminim birçoğunuz benim gibidir, eskiden oynadığım oyunların yüzüne bakamıyorum.
Ekleme: Sanki her şeyi yaşadım bitirdim finish vermişim gibi hiçbir şey zevk vermiyor. Hayatımı kaybetsem arkamı dönüp "ölmeden şunu da yapmalıydım" diyecek bir şeyim yok gibi.

Diyeceksiniz daha yaşın 16 fakat o kadar şey yaşadım ki insanlar ne inanır, ne de ciddiye alır. Keşke kafamıza kask taksak ve kafamızı sıfırlasak ya da biri kaskı çıkarsa bize simulasyon bitti %95 ini tamamladın tarzı şeyler söylese :). Artık yaşıtlarım gibi videolar izlemek yerine yaşlı insanlar gibi bilgilendirme videoları izlemek daha iyi geliyor, insanların yaşadıklarından tecrübe deneyimlemek yerine direkt edinmek tarzında vs.

Ben de de bunları bazen hissediyorum ama benim mastürbasyon bağımlılığım da var. :D
Mastürbasyon fazla yapmak, beyni boş doldurur. Örneğin bir kızla yemeğe gittiğinde aklında sürekli kötü şeyler olur. Bir kahve alırken (Kasiyer oturanlar vb.), bir yere girerken karşı cinse normalde bakmayıp umursamaman gerekirken fazla fazla bakar, ve aklından başka şeyleri geçirirsin. Ve aşırı şekilde dikkat dağınıklığın olur. Tavsiyem bırakman, hayatında çok şey değişir buna eminim.

Mastürbasyon fazla yapmak, beyni boş doldurur. Örneğin bir kızla yemeğe gittiğinde aklında sürekli kötü şeyler olur. Bir kahve alırken (Kasiyer oturanlar vb.), bir yere girerken karşı cinse normalde bakmayıp umursamaman gerekirken fazla fazla bakar, ve aklından başka şeyleri geçirirsin. Ve aşırı şekilde dikkat dağınıklığın olur. Tavsiyem bırakman, hayatında çok şey değişir buna eminim.
Hocam o seviyeyi bir süre sonra geçiyorsun. Hem işini görüyorsun hem de insanları normal görüyorsun😁

Geri
Yukarı