Hayattan zevk alamıyorum

freakcnsl

Hectopat
Merhaba. Hayattan zevk alamıyorum uzun zamandır. 15 yaşındayım. Geçici bir his değil maalesef. İnsanlardan uzaklaşmak istiyorum kimseye tahammülüm kalmadı. Sürekli yorgun, umutsuz hissediyorum. Her şey çok saçma geliyor. İnsanlar çok sahte geliyor. Ailem hiç anlayışlı değil zaten bir şey anlatamıyorum onlara. Kendimi iyi hissetmem için tavsiyeleriniz var mı?

Video oyunlarına sarın hocam.

Lisedesin anladığım kadarı ile arkadaş çevrenden memnun değilsen açık liseye geçmeyi deneyebilirsin hobi edin bunun dışında benim hobim piyano çalmak ve bilgisayar

Onun dışında çok dertliysen anlatacak adam istiyorsan gir bir DC'ye anlat birilerine seni tanıyan olmadığından rahat rahat konuşursun.

Lisedesin anladığım kadarı ile arkadaş çevrenden memnun değilsen açık liseye geçmeyi deneyebilirsin hobi edin bunun dışında benim hobim piyano çalmak ve bilgisayar.

Onun dışında çok dertliysen anlatacak adam istiyorsan gir bir DC'ye anlat birilerine seni tanıyan olmadığından rahat rahat konuşursun.

Hocam klasik gitar öğreniyorum şu aralar az çok kafam dağılıyor iyi oluyor. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı