Hayattan zevk alamıyorum

O yaşta neyin bunalımı kardeşim ya 18 vs desen anlarımda hobiler edin kendine paten kaykay müzik aleti veya yüzme dövüş sporları vs çok güzel kafa dağıtır ben 16 15 yaşlarında kaykayla tanıştım 26 yaşındayım halen kaykay kayıyorum ne stresin kalır ne sinirin ne bir şeyin tavsiye ederim :)

Merhaba. Hayattan zevk alamıyorum uzun zamandır. 15 yaşındayım. Geçici bir his değil maalesef. İnsanlardan uzaklaşmak istiyorum kimseye tahammülüm kalmadı. Sürekli yorgun, umutsuz hissediyorum. Her şey çok saçma geliyor. İnsanlar çok sahte geliyor. Ailem hiç anlayışlı değil zaten bir şey anlatamıyorum onlara. Kendimi iyi hissetmem için tavsiyeleriniz var mı?
hayat zevkli değilki

O yaşta neyin bunalımı kardeşim ya 18 vs desen anlarımda hobiler edin kendine paten kaykay müzik aleti veya yüzme dövüş sporları vs çok güzel kafa dağıtır ben 16 15 yaşlarında kaykayla tanıştım 26 yaşındayım halen kaykay kayıyorum ne stresin kalır ne sinirin ne bir şeyin tavsiye ederim :)

Hocam ailem izin vermiyor. Hem bunalımdayım demedim.

Herkesin durumu bir değil 10 yaşındada ağır yük altında kalan tonlarca çocuk var şu zamanda hobi edinmek için güzel paralar dökmeniz gerekiyor.

Sizi mutlu eden şeylerle ilgilenin hocam, lisedesiniz arkadaş ortamından pek hoşlanmıyorsunuz boş zamanınızda kitap okuyabilirsiniz veya müzik dinleyin sizi hangisi rahatlatıyorsa. Hobiler edinin, ailenizle de aranız pek iyi değil 3 sene sonra 18 yaşınıza giriyorsunuz o zaman ayrı eve çıkarsınız. Şimdilik hobi edinmeye başlayın. Ve şu da var size özel bir şey değil bu çoğu insanın hayatı ne yazık ki böyle.

Hocam aynı yaştayız ben de zamanında (4-5 ay önce) gitar çalmaya başladım barelere gelince patladım siz patlamazsanız sorun yok.

Hocam bareyi az çok öğrendim tam olmasa da. Haklısınız ama gerçekten zor.

Sizi mutlu eden şeylerle ilgilenin hocam, lisedesiniz arkadaş ortamından pek hoşlanmıyorsunuz boş zamanınızda kitap okuyabilirsiniz veya müzik dinleyin sizi hangisi rahatlatıyorsa. Hobiler edinin, ailenizle de aranız pek iyi değil 3 sene sonra 18 yaşınıza giriyorsunuz o zaman ayrı eve çıkarsınız. Şimdilik hobi edinmeye başlayın. Ve şu da var size özel bir şey değil bu çoğu insanın hayatı ne yazık ki böyle.

Haklısınız hocam. Beni mutlu eden tek biri vardı onun sayesinde kendimi ilk defa gerçekten mutlu hissederdim ama şu an o yok. Gitar şu an beni rahatlatıyor az çok.

Geri
Yukarı