Hayattan zevk alamıyorum

Kendiminde uyguladığı taktik bu. Günde 4 saat spor yap sonra yatağa gir var ya öyle bir zevkle uyuyorsun ki ömür boyu uyuyarak yaşasam diyorsun.

Bence özellikle böyle zor bir dönemde başkaları için değil biraz da kendin için yatırımlar yapmalısın. Yukarıda da yazıldığı gibi düzenli spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye yönelmek kendini daha iyi hissetmene yarayacaktır. Denendi onaylandı.

Bence özellikle böyle zor bir dönemde başkaları için değil biraz da kendin için yatırımlar yapmalısın. Yukarıda da yazıldığı gibi düzenli spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye yönelmek kendini daha iyi hissetmene yarayacaktır. Denendi onaylandı.

Haklısın ben de bir ara spora başladım evde yaptım eşyaları aldım hepsi var 1gun yapmadı mı bir eksiklik hissediyorsun ama bıraktım 2sene spor solanindakinden iyi oldum 55kiloydum 70kiloya çıktım gel görki boyum 1-84 ama ince kemikligiyim bazen çevremdeki insana imreniyorum o kadar genetik olarak şanslı nolan insanlar var ve çaba göstermeden benden daha kaslı olabiliyorlar işte emek verip o kadar yapmama rağmen genetigim el verisli olmadığı için pek umudum kalmadı. Saglik beslenme konusunda halen dikkat ediyorum insan kendini dinç hissediyor ve çok rahat oluyorsun hazır gıdalara dikkat ediyorum.

Geri
Yukarı