Hayattan Zevk Almamak

Her renkten olmayabilir. Ama senin genellemendeki gibi sadace siyah ve beyazdan ibaret olmadığı kesin.

Ben rengarenk olduğu iddia etmedim. Bu senin düşüncen. Rengarenk olduğu varsayımı çıkartan sensin. Ben sadace siyah ve beyaz olmadığı söyledim.

Madem zenginsin dünya turuna çık. Ay'a yapılacak turist gezisine kaydol. Kimsenin aklına gelmeyecek zevkleri tat. Dünyada parası olana eğlence bitmez. Bunlardan da zevk almıyorsan. Senin problemin psikolojik. Ben zengin olsam bir gün bile sıkılmazdım. Hayal gücüm ve paramla yapacaklarımın sınırı yok çünkü.
O kadar zenginlik değil dostum herkesin sahip olabileceği şeyler sadece.

Fazla uzatıp tartışma yapmayalım herkesin sahip olacağı şeyler bende de var o anlamda maddiyatım iyi. Sadece sanki yalnızlık problemi çekiyorum. Sağlığıma düşkün olmam lazım ama kontrol edememe gibi problemim var ha tabi ki de küçük çaplı kilo sorunu.

Herşey bilgisayar değil. Yüzüne bakmıyor insan bir süre sonra. Bendeki bilgisayarda en son ne zaman oyun oynadığımı hatırlamıyorum.

Sanırım size üzgün olduğunuzda sahilde başınızı omzuna koyabilecek birisi lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı