HD 6610m Sürücüsünü Güncellemek

Hala aktif iseniz driver atabilirim size Google Drive üzerinden.

Merhaba Windows 10 64 Bit sürüm kullanıyorum. Ne yaptıysam bu ekran kartını aktif edemedim. Rica etsem elinizdeki sürücüyü yükler misiniz? Tam da sırf bu nedenle Windows 7 64 Bit işletim sistemini kurmak üzereyken mesajınızı gördüm. Eski işletim sistemi kullanmayı hiç tercih etmiyorum. İşe yararsa çok mutlu olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba
Ben Windows 8'de çalıştırdım. Dosyayı ekleyeyim belki birilerine lazım olur.
Windows 8.1'de de çalıştırdım. Aygıt yöneticisinde AMD Radeon HD6610M olarak gözüküyor ancak AMD Radeon yazılımı sorunu oldu.
Windows 7 driveri Windows 8'de uyumluluk modunda çalışıyor. Önce gönderdiğim dosyadaki Intel sürücüsünü daha sonra da AMD sürücüsünü kurmak lazım. Bunlar içlerinde birbirine uyumlu olarak yapılmış sanırım. O nedenle farklı bir yazılım kurmamak gerek.
Link: VGA_Win7

Bende bi türlü aktif edemedim Windows 8 sürücüleri de işe yaramadı. HD 3000 e talim ediyoruz el mecbur.
1660909079899.png

1660925589940.png

Windows 10 olsa bile yüklediğiniz 7500 7600 sürücüleri ile %40 performans alacaksınız.
El mecbur 8'e düşürdüm. An itibarıyla sorunsuz.

Benim dizüstü bilgisayarımda da aynı ekran kartı mevcut internette bulamayınca kendim güncel sürücü yapmaya karar verdim ve bu model intel/amd switching ekran kartlarının desteklediği en son sürüm olan 14.4 versiyonunu hd 6610m için port etmeyi başardım. Sonuç olarak yeni sürücü ve msi afterburner üzerinden overclock ile eski sürücüye göre +%36 performans artışı aldım. Yeni sürümle gelen iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de cabası. Arada bir bu ekran kartının ismini aratıyorum google'da sırf sıkıntı yaşamış olan varsa yardımcı olmak için.
Sürücüyü paylaştığım donanımhaber üzerindeki konum: HD6610M 14.4-Modlu Sürücü[WHQL] v1.0 » Sayfa 1 - 1
Detayları okuyup sonra kurmanızı tavsiye ederim.
Hocam aynısını 8.1 sürücüsü için de yapmanız mümkün mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı