HD 7670M sistem F1 2014'de sabit 30 FPS veriyor

MedicalTechnic

Hectopat
Radeon 7670M
i7-3632QM.

60Hz'de kullanıyorum. Hz arttır yazmayın, ayrıca sistem yetersiz yazmayın. Sistem 100 FPS oynatacak kadar yeterli. Ultra ayarlarda menü geçişlerinde 60 FPS ama oyunda 30 FPS.

NFS'nin bir oyununda böyle bir sorun vardı, bir şey yazıp açınca 60 FPS oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük ayarlarda değerler nasıl oluyor? Ayrıca sıcaklık nedir?

Düşük ayarlarda değerler nasıl oluyor. Ayrıca sıcaklık nedir?

Sıcaklık çok normal 70 derece işlemci ekran kartı 60. Düşük ayarda da aynı şekilde ben Ultra da açıyorum ama yine sabit 30 FPS bu arada oyun gayet akıcı ama neden 60 FPS olmadığını merak ettim V-Sync ile de 60 FPS olmuyor lütfen gereksiz şeyleri sormayın.

Sıcaklık değerleri oldukça önemli yalnız. FPS'e etki edebiliyor.
Hocam ben önemsiz konular için genelde konu açmıyorum bu konular zaten benim işimin parçası sayılır yani öyle hiç bilmeyen veya orta derece de bilen biri değilim sıcaklığın vb. şeylerin önemini biliyorum merak etmeyin ayrıca gereksiz lafını size değil başka arkadaşlar gelirse aynı şeyleri sormasın diye söyledim.

Sıkıntıyı çözebilecek kişiler ;
@ZeYnEpK
@Yener K.
@Jotariel
@YFK
@körbiginar
@408157
@Mehmet A
@Linuxginar
@RFKaya
@Motionless IN White
@Murat5038

Ayrıca gereksiz lafını size değil başka arkadaşlar gelirse aynı şeyleri sormasın diye söyledim.
Tamam hocam ben yanlış anlamışım :)

Ayrıca akıcı ise pek kafaya takmaya gerek yok :)

Sıkıntıyı çözebilecek bir konu ;

Sıkıntıyı çözebilecek kişiler ;
@ZeYnEpK
@Yener K.
@Jotariel
@YFK
@körbiginar
@408157
@Mehmet A
@Linuxginar
@RFKaya
@Motionless IN White
@Murat5038

Tamam hocam ben yanlış anlamışım :)

Ayrıca akıcı ise pek kafaya takmaya gerek yok :)

Sıkıntıyı çözebilecek bir konu ;
Hocam bu sorunu ben biliyorum bu sorun sadece Direct X 11 oyunlar için geçerli DirectX 9`da bir sıkıntı yok DirectX11 oyunları için HD Grapichs 4000 kullanıyorum sıkıntı çıkmıyor. :D

Hocam sizde onu sormayın bunu sormayın, yanlış anlamayın forumda örneği çok sizin gibi bilgiliyim az çok deyip sonra cihazı şarjda değilken kullananlar çok. :)
Onun dışında Ultra ayarlarda o sistem 100 FPS veremez, ben zamanında F1 2013'ü aynı cihaz ile High ayarlarda 30-40 FPS ile oynuyordum.
Hz arttıramazsınız zaten istesenizde, onun dışında ben bu sorunu ''Evga Precision X'' uygulamasını kullanarak çözmüştüm, o zaman hatırladığım kadarıyla yaptığım işlem o program üzerinden FPS'yi 60'a kilitlemiştim böylelikle 30 FPS kilidinden kurtulmuştum.
Onun dışında sadece bu oyunda mı yaşıyorsun sorunu? Sürücülerin ne alemde?

Artı -1 Eksi
Hocam sizde onu sormayın bunu sormayın, yanlış anlamayın forumda örneği çok sizin gibi bilgiliyim az çok deyip sonra cihazı şarjda değilken kullananlar çok. :)
Onun dışında Ultra ayarlarda o sistem 100 FPS veremez, ben zamanında F1 2013'ü aynı cihaz ile High ayarlarda 30-40 FPS ile oynuyordum.
Hz arttıramazsınız zaten istesenizde, onun dışında ben bu sorunu ''Evga Precision X'' uygulamasını kullanarak çözmüştüm, o zaman hatırladığım kadarıyla yaptığım işlem o program üzerinden FPS'yi 60'a kilitlemiştim böylelikle 30 FPS kilidinden kurtulmuştum.
Sırf sana kanıtlamak için hocam W8 kurup FPS değerlerini atardım ama işim çok üzgünüm lütfen bilmişlik taslayacağınıza @DoruX hocam gibi öneri yapın herkes mutlu olsun huzur bozmayın.
Ayrıca Hz`i bazı arkadaşlar 30 Hz kalmıştır 60 yap demesin diye söyledim birçok kişi bilip bilmeden konuşuyor bir de lütfen sürücüyü vb. şeyleri sormayın üstte yazdım zaten gereksiz şeyleri sormayın diye sürücüler tabi ki güncel sorun sadece bu oyunda evet aslında bir sorun sayılmaz oyun gayet akıcı ama merak ettim sadece.

Sırf sana kanıtlamak için hocam W8 kurup FPS değerlerini atardım ama işim çok üzgünüm lütfen bilmişlik taslayacağınıza @DoruX hocam gibi öneri yapın herkes mutlu olsun huzur bozmayın.

Ayrıca Hz`i bazı arkadaşlar 30 Hz kalmıştır 60 yap demesin diye söyledim birçok kişi bilip bilmeden konuşuyor bir de lütfen sürücüyü vb. şeyleri sormayın üstte yazdım zaten gereksiz şeyleri sormayın diye sürücüler tabi ki güncel sorun sadece bu oyunda evet aslında bir sorun sayılmaz oyun gayet akıcı ama merak ettim sadece.
Ben bilmişlik taslamıyorum sadece olanı söylüyorum! Bu şeyler mi gereksiz? Lütfen tavırlarınıza ve kelimelerinize dikkat edin, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı