HD 7750 sistemde Valorant'ta ritimli FPS düşüşü

alone1man

Decapat
Daha fazla  
2 gündür oyunumda ritimli bir şekilde FPS düşmesi yiyorum, ilk gün bilgisayarı kapattım ve yaklaşık 5 saat gibi açmadım sorun ortadan kalktı. Bugün tekrar oyuna girdim yine aynı sorun kapattım açtım, yeniden başlattım düzelmiyor. Kendimce çözüm ararken görev yöneticisinde kullanılabilir bellek yaklaşık 7 iken tesadüfen oyun sırasında 4'e düştüğünü ve tam kullandığını fark ettim, sorun bundan mı kaynaklanıyor? Eğer sorun buysa neden kullanılabilir bellek altı buçuk yediden dörde düşüyor? Eğer sorun bu değilse nedir? (Not: Cidden ritimli FPS düşüşü)
Windows 8 Pro.
AMD Radeon HD 7750.
8 GB RAM.
Intel Core i7 3770 3.40GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Depolama nedir? Ayrıca bilgisayarınızı taratmanızı öneririm.

1TB depolama 172 GB boş.
2 gündür oyunumda ritimli bir şekilde FPS düşmesi yiyorum, ilk gün bilgisayarı kapattım ve yaklaşık 5 saat gibi açmadım sorun ortadan kalktı. Bugün tekrar oyuna girdim yine aynı sorun kapattım açtım, yeniden başlattım düzelmiyor. Kendimce çözüm ararken görev yöneticisinde kullanılabilir bellek yaklaşık 7 iken tesadüfen oyun sırasında 4'e düştüğünü ve tam kullandığını fark ettim, sorun bundan mı kaynaklanıyor? Eğer sorun buysa neden kullanılabilir bellek altı buçuk yediden dörde düşüyor? Eğer sorun bu değilse nedir? (not: Cidden ritimli FPS düşüşü)
Windows 8 Pro.
AMD Radeon HD 7750.
8 GB RAM.
Intel Core i7 3770 3.40GHz

İnanmazsınız ama son çare lanet olsun dedim ve kasaya vurdum o anda tamamen geçti ve fan sesi duymaya başladım, yalnız bilgisyarın fanında 1 ay önce hırıltı problemi vardı şimdi tekrarlayacak gibi duruyor sorun fan ile mi alakalı?

1TB depolama 172 GB boş.

İnanmazsınız ama son çare lanet olsun dedim ve kasaya vurdum o anda tamamen geçti ve fan sesi duymaya başladım, yalnız bilgisyarın fanında 1 ay önce hırıltı problemi vardı şimdi tekrarlayacak gibi duruyor sorun fan ile mi alakalı?
Sağlık, bad sector, hız testlerini yapar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı