HD Videolarda Kasma Sorunu

• Konuyu başlatan arkham
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Herkese Merhaba. Bu sabah Recep Abi'nin paylaştığı konuda videoyu açtım ne yapıldıysa videoda teker teker yaptım ben de, ama PC'den video, film açınca sol atta o ekran kartının çalıştığına dair yazı çıkmıyor ve az da olsa kasmalar mevcut. Bu soruna çözüm gelirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten dokunduğum gibi donuyor :D İnternet Explorer kullanıyorlar bir de :D Gerisini söylemeye gerek yok :D

- - - Güncellendi - - -

Çözüm söyleyecek yardım edecek yok mu? Sistemi yazdım, bu olay yeni mi oldu dediniz onu da cevapladım lütfen yardım edin..

Ya işlemcinin performansını düşüren bir şeyler var bence. Çok mu ısınıyor bir bak. Vea dediğim gibi bilgisayara her önüne gelen şeyi incelemeden yüklüyor musun ?

En kötü ihtimalle özel dosyalarını alır format atarsın. Kullanabileceğin en üst sürümleri kullan. Eğer Explorer falan kullanıyorsan bu hatadan vazgeç. Sen şu işlemci kullanım miktarına da bak bir cevap yaz.
Virüs taraması veya oyun yüklerken benim bilgisayar bile bayağı bir yavaşlayabiliyor ve zaten sağda hemen işlemciyi fazla kullanan program çıkıyor, uyarı veriyor.

Bence sen sistemi çok doldurdun gereksiz şeylerle.

Zaten dokunduğum gibi donuyor :D İnternet Explorer kullanıyorlar bir de :D Gerisini söylemeye gerek yok :D

- - - Güncellendi - - -

Ya işlemcinin performansını düşüren bir şeyler var bence. Çok mu ısınıyor bir bak. Vea dediğim gibi bilgisayara her önüne gelen şeyi incelemeden yüklüyor musun ?

En kötü ihtimalle özel dosyalarını alır format atarsın. Kullanabileceğin en üst sürümleri kullan. Eğer Explorer falan kullanıyorsan bu hatadan vazgeç. Sen şu işlemci kullanım miktarına da bak bir cevap yaz.
Virüs taraması veya oyun yüklerken benim bilgisayar bile bayağı bir yavaşlayabiliyor ve zaten sağda hemen işlemciyi fazla kullanan program çıkıyor, uyarı veriyor.

Bence sen sistemi çok doldurdun gereksiz şeylerle.

Bana sorunun senin söylediklerinin daha yakın olduğu gibi geldi. O zaman senin söylediklerin ve Recep abi'nin söylediklerini toplarsak format yani yeni bir işletim sistemi kurmam lazım. Peki sizce bu sisteme hangisi daha iyi olur Win 7 mi Win 8 mi? Bu pc kaldırır mı bu yeni işletim sistemlerini? Ayrıca dediğim gibi oyun oynamayacağım sadece günlük internet,müzik ve film için kullanmak istiyorum ona göre önerirseniz sevinirim.

Sen de biliyorsun ki XP mazide kaldı artık.

Tamam kabul ediyorum bunu. Herhalde Windows 8 kuracağım. Sizin önereceğiniz varsa indirmem gereken yer ya da link söyleyin, full ve Türkçe sürümü olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı