HDD sıfırlamak

duff1337

Hectopat
Daha fazla  
Bende 1 SSD 1 HDD var HDD 500GB SSD 240 GB SSD'yi kullanıyordum içinde Windows yüklüydü. Sonra alan yetersiz gelmeye başladı. Eski bilgisayarımdaki HDD'yi taktım ama o HDD'nin içinde Windows kuruluydu ve HDD'deki Windows'u algıladı CMD'den sıfırlamayı denedim olmadı, Low Level Format'tan denedim hata verdi. Ben bu HDD'yi nasıl sıfırlayabilirim arkadaşlar? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

1)CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
2)"diskpart" komutunu girin.
3) Ardından "list disk" komutunu yazdığım şekilde girin.
4) Önünüze gelen seçeneklerden depolama alanına göre uygun diski "select disk (uygun diskin sırası)" olarak yazın.
5) Üstteki maddeden sonra "clean" komutunu girip size emin olup olmadığınızı soracaktır. Ve "Y" seçeneğini seçin.
6) Disk'in içindeki tüm bilgiler temizlenmiştir dilerseniz işletim sistemi kurun.

1)CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
2)"diskpart" komutunu girin.
3) ardından "list disk" komutunu yazdığım şekilde girin.
4) önünüze gelen seçeneklerden depolama alanına göre uygun diski "select disk (uygun diskin sırası)" olarak yazın.
5) üstteki maddeden sonra "clean" komutunu girip size emin olup olmadığınızı soracaktır. Ve "y" seçeneğini seçin.
6) Disk'in içindeki tüm bilgiler temizlenmiştir dilerseniz işletim sistemi kurun.

Virtual disk service error:
Geçerli önyükleme, sistem, disk belleği, kilitlenme dökümü veya hazırda bekletme birimi içeren diskte temizleme işlemine izin verilmez. Hatası alıyorum saçma bir şekilde.

Geçerli önyükleme, sistem, disk belleği, kilitlenme dökümü veya hazırda bekletme birimi içeren diskte temizleme işlemine izin verilmez. Hatası alıyorum saçma bir şekilde.
Windowsunuz o diskte kuruluysa izin vermeyebilir sistem kapanır doğal olarak.

BIOS'DA SSD'yi ilk sıraya alın Windows oradan başlasın. Ondan sonra bu işlemi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı