HDD virüsten nasıl temizlenir?

Ama bu HDD bilgisayara monte edilmedi, yani kablo ile kullanıyorum.
Kablo ile kullanıyorum dediğin nedir? Kablo ile takılı kullanılır zaten. Bir bilgisayara takmışssanız zaten zararlı bulaşan cinsten ise taktığın sisteme bulaşmıştır çoktan :)
Taktığın sisteme imzamdan KIS 2021 indirip sistemi tarat sonra diski seçip tarama yapın.

Kablo ile kullanıyorum dediğin nedir? Kablo ile takılı kullanılır zaten. Bir bilgisayara takmışssanız zaten zararlı bulaşan cinsten ise taktığın sisteme bulaşmıştır çoktan :)
Taktığın sisteme imzamdan KIS 2021 indirip sistemi tarat sonra diski seçip tarama yapın.
Hocam baktım virüs var bir daha takmadım, ondan sonra kaç kere tarattım sistemi ama bir şey çıkmadı. Kaspersky'ı sevemdim bir türlü hocam, geçen trojan soktum temizleyemedim. Malwarebytes ile olur mu?

Hocam baktım virüs var bir daha takmadım, ondan sonra kaç kere tarattım sistemi ama bir şey çıkmadı. Kaspersky'ı sevemdim bir türlü hocam, geçen trojan soktum temizleyemedim. Malwarebytes ile olur mu?

Hocam Bitdefender'ın deneme sürümüyle veya Free sürümüyle tam tarama yapın Malwarebytes temizler mi bilmiyorum temizler ama yüksek ihtimalle.

Hocam baktım virüs var bir daha takmadım, ondan sonra kaç kere tarattım sistemi ama bir şey çıkmadı. Kaspersky'ı sevemedim bir türlü hocam, geçen trojan soktum temizleyemedim. Malwarebytes ile olur mu?
Sevmemekle alakası yok ben çözümü söylüyorum. Temizleyememen yazılımın değil dediğiniz gibi kendiniz öğrenmeniz lazım. MBAM ile de taratabilirsiniz ancak AV ile ilk taranır sistem. Farklı sağlam AV'lerden kullanın istemiyorsanız ama onlara fazla onay veremem sistem sıkıntıya girerse benden sormayın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı