Hepsiburada bana sorulmadan siparişimin iptal edilmesi

@Hepsiburada Konuyla ilgili konu sahibine bilgi paylaşımında bulunup yardımcı olur musunuz?

@TéQ10 Müşteri hizmetlerini aradıysan aranızda geçen konuşma hakkında bizleri de bilgilendir.

Bu gibi durumlar için tüketici hakem heyeti rehber konumuz var, ama şikayet oluşturmana değer mi tartışılır. Para iadeni en kısa sürede yapsınlar, başka siteden satın al derim.

Ben de Hepsiburada'yı çok sever, taktir ederdim ancak son zamanlarda çok müşteriyi mağdur ettiler.

Hepsiburada'yı bu kadar çabuk silme zaten kalbinden :) Emin ol bu yaşadığın ve mağduriyet olarak adlandırdığın "Para iadesini" alabilmek için aylarca mücadele ettim; Gittigidiyor.com'dan yaptığım alışveriş yüzünden.

İndirim zamanı mı sipariş verdin ne yaptın bilmiyorum ancak aynı ürün aynı fiyattan halen daha satıştaysa tekrar sipariş et. Aynı ürün aynı fiyattan farklı bir satıcı tarafından da satışa sunulmuş olabilir.

Ses kartı için konu açıp etiketleyebilirsin eğer ki daha önceden yardım almadıysan.

Çok soru sormuşsun anlaşılmaması doğal...
Aynı durum bende de oldu.Ürünü temin edememeleri halinde iptali kendiler gerçekleştiriyorlar bana ulaşıp onayı mı almışlardı sonradan hediye çeki de vermişlerdi....
Para iadesi gerçekleşince siparişlerin düzelir..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı