HepsiBurada.com'dan Telefon Alınır mı?

Bu Lg G2'de Dokunmatik ekran sorunu varmış algılamıyormuş vs. 100 telefondan 1'inde çıkıyormuş doğru mu?

Arkadaslar telefonu bimeks'den aldim. Tr10c surumu mevcut. Yeni uretim. Her yonden cok iyi. Ama ana menude kaydirma esnasinda ekranda hafif karartilar oluyor.. ve ana menude dolasirken bile telefonda isinmalar var. Sarji harika. Suan telden yaziyorum.Bi kac tema ve hareketli duvar kagitlari ve yazilimlar sildim. @BilgisayarKurdu

100 telefondan 1'inde dokunmatik ekran sorunu var diyenler emin ol 101 adet telefonu alıp test etmemiştir.
Ben elimde bulunan 1 adet telefon, mağazalarda incelediğim 3-5 telefon ve arkadaşlarımda gördüğüm 2-3 telefonda böyle bir soruna rastlamadım gayet sıkıntısız kullanıyorlar.

Kaydırma esnasında telefonda ne gibi bir karartı oluyor ? Ana ekran ayarından Ekran Efekti ayarını değiştirmeyi denedin mi ?
Telefonun ekranında ışık falan mı azalıyor ne oluyor kaydırma esnasında ?

Hangi program ile bakılıyor? Retrica'da fotoğraf kurcalayayım dedim baya baya ısındı öyle böyle değil. Arka planda farklı bir uygulama yok. 1 gb'de boş ram var.

Not: Şimdi baktım Retrica ile Google play store vardı güç yönetiminde ama durdurulmuş. Onun dışında bir şey yok. Ana menude gezerken bile sıcaklığı hissediyorum. Ama en fazla ısıyı Retrica'da gördüm. Nette baktım herkes sıcaklık probleminden şikayetçi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı