Hepsiburada değişim rezilliği

aerolona

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 19 Ekim'de R5 3600 işlemci almıştım Hepsiburada'dan. 30 Ekim'e kadar mavi ekran sorunlarıyla uğraşıp sorunun işlemcide olduğunu anlayıp garantiye yolladım yani Endeks Bilişim'e. Endeks bilişim bugün bana geri dönüş yaparak işlemcinin arızalı olduğunu ve ellerinde stok olmadığı için gönderemediklerini belirterek rma formu ulaştırdı ve ilgili firmadan bununla iade veya değişim isteyebilirsiniz dedi. Bende Hepsiburada'ya form ile beraber durumu yazarak ilettim ve benden ürünüde istediler. Endeks bilişim'e ürün bana geri gelecek mi dediğimde, ürün bizde kalıyor form yeterli olacaktır dedi. Hepsiburada saçma sapan cevaplar veriyor arada kaldım ne yapmalıyım? Bende olmayan ürünü istiyor Hepsiburada. Servis ise bizden kalacak RMA formu ile alabilirsiniz değişim diyor. İlgili belgeleri ekte bulabilirsiniz. Mavi ekran konum için.

@283156 hocam işlemci arızalı imiş sonuç olarak :(.

Dosya Ekleri

• IMG_20201103_203242.jpg
    IMG_20201103_203242.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 177
  • IMG_20201103_200238.jpg
    IMG_20201103_200238.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 136
Değişim yapsalar iyi olurmuş. Para iadesi yapılsa keşke. Hepsiburada nasıl kabul etmiyor? Endesk bilişime belirt, Hepsiburada formu kabul etmiyor diye. İnşallah yakın zamanda istediğin şekilde olur.

Hepsiburada kendi sattığı ürünü değişim yapmıyor, parayı iade eder.

Yapmıyorsada iade versin başka yerden alırım lanet olsun böyle firmaya :). Alışmışlar kopyala yapıştır cevaplara.

Değişim yapsalar iyi olurmuş. Para iadesi yapılsa keşke. Hepsiburada nasıl kabul etmiyor? Endesk bilişime belirt, Hepsiburada formu kabul etmiyor diye. İnşallah yakın zamanda istediğin şekilde olur.

Sağ olun hocam yarın yazacağım artık mecburen iş saatlerini geçti 😑.

Mavi ekran CPU yüzünden olmaz ve siz sorun yaşadınız diye bu rezillik olmaz.

Buna gülüp geçiyorum hocam, bilginizi tazeleyip geliniz. Teknik servis arızalı bulmuşken :). Rezillik konusunda onu uygun olur diye yazdım her neyse sizi ilgilendirmiyorsa bakmak zorunda değilsiniz.
Ayrıca değişim raporunu Hepsiburada'ya göndermen gerek ürünü değil.
Hepsiburada ürünüde istiyor :).

Ürünü istemez hocam acemi müşteri temsilcisiylemi konuştun bilmiyorum ürünü kendi imkanlarınla servise yolladıysan onlarda sana değişim raporu yolladıysa sadece raporu yollayacaksın.

Şikayetsavar'dan paylaşın yardım edebilirler fazla destek bulursan.

Oraya yazdım az önce hocam teşekkürler.

Ürünü istemez hocam acemi müşteri temsilcisiylemi konuştun bilmiyorum ürünü kendi imkanlarınla servise yolladıysan onlarda sana değişim raporu yolladıysa sadece raporu yollayacaksın.

Hocam vallahi bu 6.cı oldu ama yazmaya ve konuşmaya devam edeceğim bakalım benim de fikrim o yönde ve öyle olmalı.
Değişim yerine iade istedim ama halen devam ediyor sorun haha :).

Son düzenleme:
hocam discord yollar mısınız yeni olduğum için isteğiniz şeye cevap yazamıyorum

Geri
Yukarı