Hepsiburada garanti sağlıyor mu?

Rules1232

Decapat
Yakın zamanda yeni bir PC toplamak istiyorum. Fakat Kıbrıs'ta yaşadığımdan genel olarak pahalı parçalar. Ben de bir tanıdığıma parayı yollayıp onun kendi üzerine sipariş etmesini istiyorum böylece gidip geldiğinde parçaları da getirtebilecek. Fakat Hepsiburada'nın garanti sağlayıp sağlamadığını bilmiyorum. Herhangi bir fikri veya deneyimi olan birileri yardım edebilir mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalar hangi markadan tedarik ediliyorsa orası garantisini karşılıyor.
Peki mesela bir parçayı DFS Bilgisayar denen bir yer satıyor fakat Hepsiburada da 100tl fark la satıyor. Siparişi Hepsiburada'dan versem Garantisini Hepsiburada mı üstleniyor?
Peki mesela bir parçayı DFS Bilgisayar denen bir yer satıyor fakat Hepsiburada da 100tl fark la satıyor. Siparişi Hepsiburada'dan versem Garantisini Hepsiburada mı üstleniyor?
Yani iki satılan yerde Hepsiburada fakat bir aatıcı DFS bilgisayar biri Hepsiburada nın kendisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı