Hepsiburada iade raporu olmasına rağmen talebim bekletiyor

cearee

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar- Hepsiburadaya monitörümün iadesi için servisten gelen iade raporu göndermiştimç hatta mesaj olarak da gönderdim- Hepsiburada'nın raporu teslim almasından 14 gün geçti. Taleplerim kısmına baktığımda "ürün satıcıya teslim edildi" yazıyor çhiç gelişme yok arayan yok. Daha kaç gün beklemek gerekir sizce?

Benim bu şekilde iade raporuyla yeni TV'yi 30 güne yakın vermişlerdi ama arayarak arada kontrolü sağla derim.

Cuma günü aramıştım çözüm merkezinde mesaj yeri açtılar raporu oraya hem PDF hem de SS olarak yükledim. Kısa süre içerisinde bilgi verilecektir diyor. Önceden 2 iş günü içerisinde incelenecektir diyor raporun geçerliliği bu perşembe bitecek sıkıntı olur mu?

O zaman yaz müşteri hizmetlerine. Ama sen raporu teslim ettikten sonra o sürenin işlememesi gerekiyor yani teslim etmeyip bekleme süren o kadar galiba yine de sor o zaman.
Haklısın hocam mantıklı geldi ama daha ne kadar beklemem lazım 2 dk lık raporun okunmasını 12 iş gününden beri bekliyorum. Yazsam da arasam da hiç bir işe yaramıyor hep robotik cevaplar, ..... numaralı süreciniz devam ediyor falan filan. Daha kaç gün sürmesi lazım bu raporun okunup paramın iade yapılması?
@BilgisayarKurdu Hocam siz anlarsınız bu işten 1-2 hafta daha mı beklesem? Başka aklıma yapacak bir şey gelmiyor :/

Son düzenleme:

Geri
Yukarı