Hepsiburada İade Sorunu

Benim iade ürünümde 11 gündür orada, efsane cuma yoğunluğu sebebi ile bakamıyorlarmış. İndirimli almıştım şimdi indirimde bitti fazladan 300 - 400 TL daha vereceğim. Biz sizi anlıyoruz da, sizde bizi anlayın, belki de kaç aydır bu indirimi bekliyordum (yok öyle bişey, bekleyenler var:)) velhasıl önünüzdeki hafta içi sonuçlanır diye ümit ediyorum. Bu arada efsane cuma bitti mi?

Siparişim için iade talebi oluşturdum. Ürünü aras kargo ile verilen kod ile şirkete yolladım. 12 Gündür "Ürün müşteri tarafından kargoya verildi" yazıyor. Bildiğim kadarıyla iade süresi 14 gün. Bu 14 gün acaba onların eline ulaşma süresi mi yoksa iade talebi oluşturma süresi mi? Ve sizlerden rica etsem Hepsiburadayı etiketler misiniz? Ben etiketleyemiyorum.

Dostum merhaba
24.11.2018 de iade talebi oluşturdum aynı gün aras kargoya verdim kargo takip numarasıyla fakat gel gör ki bugün ayın 3 ü oldu hala aras kargoda orhanlı da yolda gözüküyor. Bunun için aras kargoya gittim instagramdan yazdım net bir şekilde almış olduğum cevap şu ürün şuan hepsiburadanın deposunda sadece hepsiburadanın teslim almasını bekliyor. Her gün hepsiburadayı alıyorum aciliyet belirtiyoruz vs diyolar nefret ettirdi hepsiburada kendinden black fridayde msi optix mag 241c almıştım 1200 tl ye ölü piksel çıktı iade ettim iade istedim şimdi monitör alırken 1800 tl para vericem hepsiburada yüzünden her türlü mağduriyeti yaşatıyolar kendileri bravo @Hepsiburada

Dostum merhaba
24.11.2018 de iade talebi oluşturdum aynı gün aras kargoya verdim kargo takip numarasıyla fakat gel gör ki bugün ayın 3 ü oldu hala aras kargoda orhanlı da yolda gözüküyor. Bunun için aras kargoya gittim instagramdan yazdım net bir şekilde almış olduğum cevap şu ürün şuan hepsiburadanın deposunda sadece hepsiburadanın teslim almasını bekliyor. Her gün hepsiburadayı alıyorum aciliyet belirtiyoruz vs diyolar nefret ettirdi hepsiburada kendinden black fridayde msi optix mag 241c almıştım 1200 tl ye ölü piksel çıktı iade ettim iade istedim şimdi monitör alırken 1800 tl para vericem hepsiburada yüzünden her türlü mağduriyeti yaşatıyolar kendileri bravo @Hepsiburada
Mağdurlar çok sanırım. Beklemekten başka çaremiz yok malesef. Allah yardımcımız olsun. Umarım en kısa sürede sorunumuz hallolur.

Benim iadelerim servise gönderilmiş iade onayı için. İade takibine sürekli bakıyorum fakat aramasam bu durumuda öğrenemeyeceğim.

ben her gün arıyorum darlıyorum ama sonuç yok şuanlık ümidim bu hafta içi para iadesi olur yoksa birdaha asla hepsiburadadan alışveriş yapmam
2 günde 3.200 tllik alışveriş yaptım 1200 liralık monitörü iade etmek zorunda kaldım

ben her gün arıyorum darlıyorum ama sonuç yok şuanlık ümidim bu hafta içi para iadesi olur yoksa birdaha asla hepsiburadadan alışveriş yapmam
2 günde 3.200 tllik alışveriş yaptım 1200 liralık monitörü iade etmek zorunda kaldım
Sanırım hepimiz aynı süreçten geçiyoruz. Her aradığımda acil bi talep dosyası oluşuyor 😁 en sonunda talep dosyasına da acil bi talep dosyası açıldı ve yine 2 iş gününde dönüş yapılacağı söylendi. Tabi ben sonucu öğrendim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı