Hepsiburada insanları yanıltıyor, paylaş kazan diye bir şey yok

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşıma paylaş kazan ile 14 Nisan günü 1000₺ değerinde sipariş vermiştik normalde 15. günün sonunda yatması lazım bugün 21. gün hala %10'luk (100TL) cüzdanıma eklenmedi. Destek talebi oluşturun. En geç 3 Mayıs'ta döneriz dendi hala dönüş sağlanmadı. Arıyorum her seferinde talep oluşturalım deniyor. Taleplere bakılmıyor. Bu kadar basit bir işlemi uzatmanın nedeni nedir anlamış değilim. Belirttiğim tutar cüzdanıma yatacak diye beklerken alacağım ürünün fiyatı daha şimdiden arttı. Bu paylaş kazanı birçok firma sorunsuz bir şekilde yapıyor Hepsiburada ise tamamen yalandan ibaret. Aramalarımda mesajlarımda özellikle ilgilenin şikayet sitelerine yazma gereği duymayayım dememe rağmen beni kaale alan olmuyor. Her gün destek talebine önem verilecek denip hiçbir işlem uygulanmıyor.
Konuyu bilgilendirme amaçlı açtım kısaca bu sisteme güvenerek ürün alacak varsa kesinlikle yapmasın sorunu benim dışında yaşayan onlarca kişi var yalandan başka bir şey değil.

Amazon dışında hepsi çöp, Hepsiburada'yı 2. olarak görürdüm ama oda fıs çıktı.

Amazon gerçekten bu işte 1 numara adamların sunduğu destek kimsede yok.
Ben aynı ürünü başka sitelerden de alabilirdim sözde bu kampanyalarını görünce HB üzerinden aldım aldığıma pişman ettiler ha o parayı onlardan çıkaracağım birkaç kere HB nın sattığı ürünlerden alıp paketini açmadan direkt iade yapacağım.

Ben aynı ürünü başka sitelerden de alabilirdim sözde bu kampanyalarını görünce HB üzerinden aldım aldığıma pişman ettiler ha o parayı onlardan çıkaracağım birkaç kere HB nın sattığı ürünlerden alıp paketini açmadan direkt iade yapacağım.

Öyle yaparsanız sizin zararınıza olur.

Hocam öyle yapmayın. Arayın desteği sert konuşun. O zaman anlarlar sizin dilinizden.

Telefon kapalı kalmış da aradıkları zaman zaten talep oluşturalım bekleyin demekten başka hiçbir şey yapılmıyor az sonra bir daha arayacağım.
Şikayetvardaki müşteri hizmetleriyle Hepsiburada müşteri hizmetleri birbirinden bağımsız çalışıyor. Şikayetvar konusu için gelen telefonu açmanız lazımdı, sizin de hatanız var.
Tekrar aranmak için eski şikayeti silip tekrar şikayet oluşturmanız lazım.

Geri
Yukarı