Hepsiburada İthalatçı Garantili P Smart 2019 alınır mı?

A101'deki Honor 10 Lite mantıklı geldi fiyatı sebebiyle. Zaten Türkiye garantili. Honor 10 Lite'ın ekran/kasa oranı daha mı iyi P Smart 2019'a göre? Videoda öyle gibi göründü de.

Meizu ve Xiaomi düşünmüyorsanız P Smart telefonunuz hayırlı olsun hocam. Fakat kendim bizzat Redmi Note 7 kullanıyorum ve gayet memnunum. Isınmıyor makine. Şarjı da bitmiyor, bir gün boyunca elimden düşürmedim makineyi ve %25 şarj gitti sadece. Yine de siz bilirsiniz.

Meizu ve Xiaomi düşünmüyorsanız P Smart telefonunuz hayırlı olsun hocam. Fakat kendim bizzat Redmi Note 7 kullanıyorum ve gayet memnunum. Isınmıyor makine. Şarjı da bitmiyor, bir gün boyunca elimden düşürmedim makineyi ve %25 şarj gitti sadece. Yine de siz bilirsiniz.
P smartta şarj konusunda Pubg mobile 1 maçta birinci olana dek oynuyorum %3 azalıyor. Bence süper. Honor da güzel telefon tavsiye ederim.

A101'deki Honor 10 Lite mantıklı geldi fiyatı sebebiyle. Zaten Türkiye garantili. Honor 10 Lite'ın ekran/kasa oranı daha mı iyi P Smart 2019'a göre? Videoda öyle gibi göründü de.
Ön tarafı tamamen aynı diye biliyorum. Tüm farklara buradan bakabilirsiniz.
Ön kamera ve hafıza tarafında biraz fark varmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı