Hepsiburada İthalatçı Garantili P Smart 2019 alınır mı?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, bu ürünü almak istiyorum ancak Hepsiburada garantisini merak ettim. İthalatçı firma kendileri sanırım. Şöyle bir ifade var:

İthalatçı Garantisi Nedir?
Bu ürün 2 yıl süre ile ithalatçı firma garantisi altındadır. ‘’İthalatçı Firma Garantili’’ ürünlerde 2 yıl süresince, garanti belgenizde bilgileri yer alan teknik servisten garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise, marka ile ilgili yetkinliği bulunan tüm teknik servislerden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz. Telefonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda ürünün servis noktalarını öğrenmek için Hepsiburada.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Üründe Türkçe dil seçeneği mevcuttur.
Ürün Global Rom yüklüdür.

Genel olarak Huawei cihazlar sorun çıkarmıyor. Ancak yine de garantiyi de bilmekte fayda var. Daha önce tecrübe eden var mı?

O bütçede Xiaomi Redmi Note 7 32 GB 3 RAM olan versiyonunu almak daha mantıklı olur bunu Huawei P Smart 2019 kullanıyor olan biri olarak söylüyorum.

Huawei'i Android kullanan bütçe dostu Apple gibi görüyorum. Alternatiflere baksam da muhtemelen Huawei tercih edeceğim.
Ben de Xiaomi markasını o şekilde görüyorum. Arayüzleri benzer ama Android kolaylığını da sağlıyor. İki cihaz da iyidir ve alınır. Bence ithalatçı garantili P Smart 2019 yerine Türkiye garantili Honor 10 Lite tercih edin. Arka tasarım dışında tamamen aynılar. Redmi Note 7 de düşünülebilir, fiyatı çok düşmüş.

Hatta A101 gelmiş dediğim cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kesinlikle halen Kirin 710 un olduğu bir Huawei almanızı tavsiye etmiyorum. Arkadaşım bir sevinçle benzer bir Huawei model almıştı 2 ay sonra camdan düştü çocuk şükür etti kurtuldu diye. Sebebinide söyleyeyim Huawei lerde zamanla çok performans kaybı oluyor özellikle orta segmentte bizzat çoğu telefona şahit oldum. Tavsiyem Xiaomi almanız. (Fanboy değilim, boşu boşuna iyidir yazmayın bana göre koca bir çöp)

Huawei tercih etme sebebim kalitesi. Diğer markalara oranla daha az sorun yaşatıyor. Önerilerinizi inceleyeceğim. Teşekkürler.
Honor zaten Huawei alt markası. Üretim ve garantisi aynı. Evde 2 Xiaomi cihaz var ve bu mesajı da Xiaomi Mi 6 ile yazıyorum. Bence fiyatına göre gayet iyi cihazlar.

Huawei P Smart 2019 64 Gb 1662.90 TL ye almıştım 2 yıl huawei garantili. Şuan çok memnunum kendi cam filmi var sadece kılıf aldım çizik dahi yok maşallah. Hızlı bir telefon kasma filan yok zaten android 10 güncellemesi alacak telefon listesinde sırasını almış. Pubg mobile da grafikler full ayarda hiç kasmıyor. Şiddetle tavsiye ederim o xiaomi telefonların sar değeri radyasyonları yüksek baya.

Honor ile Huawei cihazların kalitesi için birebir aynıdır diyebilir miyiz? Eğer öyleyse Honor 10 Lite daha mantıklı gibi.

Xiaomi, Meizu düşünmüyorum teşekkürler arkadaşlar.

Huawei artık pek bütçe dostu değil ne yazık ki, Xiaomi bütçe dostudur. Honor ile Huawei birebir aynı marka, aynı Xiaomi ve Redmi nasıl ki aynı markaysa Huawei içinde aynı şey geçerli. HB sitesinden alacağın cihazın garantisi Hepsiburada ilgilenmez, ithalat teknik servis ilgilenir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı