İthalatçı Garantili Telefon Alınır mı?

erensykk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1500-2000 Tl gibi bir sınırım var. İthalatçı garantili LG G5 veya ithalatçı Garantili Samsung Galaxy S7 Almayı düşünüyorum. Sizce bu hareket mantıklı mı olur? Hafıza Kartı takılmasını, parmak izi okuyucusunun olmasını ve ekranın en az Full HD olmasını istiyorum. İthalatçı garantili telefon almak mantıklı mıdır? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Aslında bir yönden mantıklı. Fiyat olarak epey bir karınız oluyor. Fakat karşılığında garantiden feragat etmiş oluyorsunuz. Eğer bunu risk alacaksanız ithalatçı garantili cihaz almak uygun olacaktır.

Yani ben bir telefonun fabrika hatası haricinde 2 senede bozulduğuna şahit olmadım ama o riske girilir mi bilinmez tabi.

Ben bundan sonra ithalatçı garantili harici telefon almam zaten :) Çünkü telefonun başına gelen herşey kullanıcı hatasına giriyor malesefki. Telefonu satın alırken ödediğim gereksiz garanti parasını, telefona birşey oldugunda telefoncuya veririm daha iyi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı