Hepsiburada Kara Cuma Rezaleti

Ben Kara Cumaya şahsen inanmıyorum çünkü kendi arkadaşımın başına geldi bilmem yüzde kaç indirimle 300 liraya aldı ancak üzerindeki (kargonun) 260 tl yazısını sökmemişler ve iade etti bu yüzden ben kara cuma da indirim yaptıklarını sanmıyorum...

Aynen yani
Kardeş kısmen haklısın bazı ürünlerde önce bindirip sonra indirimmiş gibi satıyorlar fakat piyasayı hemen hemen her hafta takip eden biri olarak söyleyeyim bazı bileşenlerde ve çevre birimlerinde gerçekten ciddi indirimler oldu mesela ben geçen hafta vatandan KDV indiriminden MSI Mag241CR 144HZ 1MS 1500R kavisli full HD monitörü 1699TL'e aldım piyasa fiyatı en uygun bulabileceğin fiyat 2080TL,yani piyasayı yakından takip edersen neyde indirim var yada yok anlayabilirsin.

Şimdi arkadaşlar meseleye yanlış pencereden bakıyorsunuz. Bakın kendiniz söylüyorsunuz daha ürün satmadan ben olsam 2 gün sonra yazardım diye. Bunu bizler düşünüyorken sizce böyle büyük firmalar mı düşünmüyor ? Satış stratejisi bu. Hangimiz 10 gün sonra kargoya teslim yazısından sonra alırız ? Yapmayın böyle şeyler. Yazmayacak kardeşim o zaman oraya veremiyorsa tarih yazmayacak. İleri tarih yazsın problem yok ama 1-2 gün yazmayacak. O da biliyor deli gibi satış olacağını geçin bu lafları.
Biraz korkum 15 gün iade süresi olduğu için ben bi parçanın performansını veya ekran kartının soğutmasını vs. beğenmedim anakart 15 gün sonra falan gelirse iade sürem geçicek ortada kalmak istemiyorum

Biraz korkum 15 gün iade süresi olduğu için ben bi parçanın performansını veya ekran kartının soğutmasını vs. beğenmedim anakart 15 gün sonra falan gelirse iade sürem geçicek ortada kalmak istemiyorum
İade süreci ürün senin eline gelmesinden itibaren başlar o konuda şüphen olmasın.

İade süreci ürün senin eline gelmesinden itibaren başlar o konuda şüphen olmasın.
Onu demek istemiyorum Cuma 19.47 de Ekran kartı,işlemci,ram sipariş ettim ve bunların teslim tarihi 5 aralık gösteriyor cumartesi 17.04 de ise anakartı sipariş ettim ve teslim tarihi 2 ocak gösteriyor eğer belirtilen tarihlerde gelirse ben parçaları kullanamadan anakart gelmediği için iade sürem bitmiş oluyor

Onu demek istemiyorum Cuma 19.47 de Ekran kartı,işlemci,ram sipariş ettim ve bunların teslim tarihi 5 aralık gösteriyor cumartesi 17.04 de ise anakartı sipariş ettim ve teslim tarihi 2 ocak gösteriyor eğer belirtilen tarihlerde gelirse ben parçaları kullanamadan anakart gelmediği için iade sürem bitmiş oluyor
Artık söz konusu Hepsiburada'ysa ben birşey söyleyemeyeceğim. Umarım kısa sürede gelir dostum ürünlerin.

1 ay 7 günden bahsediyoruz efendim yapmayın lütfen

Satılan ürünlerden yani yoğunluktan dolayı sistem otomatik o girdiyi yapıyor. Kargo şirketinin sistemine girdiniz mi zaten size uyarı veriyor ''Yaşanan yoğunluktan dolayı kargo saatleriniz değişebilir'' diye. Bana da yaklaşık olarak o civarlar da teslimattan bahsediyordu 3 günde geldi.

Ben insan değil demiyorum ki 1 gün sonra yazmayacak o firmayla kargo arasındaki problem. Güzin abla mıyım ben oldu o zaman herkes sorun cıkartsın mağduriyeti hep sen yaşa ne güzelmiş :)
Ne sorunundan bahsediyorsun? Ortada sorun yok İndirimlerden dolayı azıcık yoğunlar buna rağmen en fazla 5 günde teslim ediyorlar.

@serkanxgod kargoya veriliş tarihi mi yazıyor yoksa kargonun teslimi mi o tarih?

Bende teslim 5 Aralık dediği ürünü dün(pazar günü) teslim aldım.
Fakat verilecek kargo Hepsi Express değil ise geç teslim alırsınız. Aras veya yurtiçi gibi firmalar 1 hafta boyunca dağıtıma çıkıp çıkıp teslim edilmiyor.

Satılan ürünlerden yani yoğunluktan dolayı sistem otomatik o girdiyi yapıyor. Kargo şirketinin sistemine girdiniz mi zaten size uyarı veriyor ''Yaşanan yoğunluktan dolayı kargo saatleriniz değişebilir'' diye. Bana da yaklaşık olarak o civarlar da teslimattan bahsediyordu 3 günde geldi.

Ne sorunundan bahsediyorsun? Ortada sorun yok İndirimlerden dolayı azıcık yoğunlar buna rağmen en fazla 5 günde teslim ediyorlar.

@serkanxgod kargoya veriliş tarihi mi yazıyor yoksa kargonun teslimi mi o tarih?
Teslim

Ürününüzün stok durumuyla da alakalı benim aldığım üründe süper hızlı yazmasına rağmen şuan tedarik sürecinde olduğundan kargoya verilmedi ve teslim tarihide 5 Aralık yazıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı