Hepsiburada Kara Cuma Rezaleti

Ne sorunundan bahsediyorsun? Ortada sorun yok İndirimlerden dolayı azıcık yoğunlar buna rağmen en fazla 5 günde teslim ediyorlar.
Yoğunlarsa madem ona göre aksiyon alsınlar. Gereksiz konuşuyorsun şuan. Benim 1 günde teslim ürünüm 5 gündür bekliyor. Yazmasın o zaman oraya 1 günde teslim diye. Ordan atması kolay tabi. Neyse ben hakkımı kullanıyorum sonuna kadar. Bu konuda anlayışlı falan da değilim hakkım olanı istiyorum. İnsanların bunu kullanması gayet normal. Oraya yazarsan aynı gün teslim diye. Getiremiyorsan anlayış bekleyemeceksin. Sen kullandığın bi ürünü geri gönderiyor musun ?

Yoğunlarsa madem ona göre aksiyon alsınlar. Gereksiz konuşuyorsun şuan. Benim 1 günde teslim ürünüm 5 gündür bekliyor. Yazmasın o zaman oraya 1 günde teslim diye. Ordan atması kolay tabi. Neyse ben hakkımı kullanıyorum sonuna kadar. Bu konuda anlayışlı falan da değilim hakkım olanı istiyorum. İnsanların bunu kullanması gayet normal. Oraya yazarsan aynı gün teslim diye. Getiremiyorsan anlayış bekleyemeceksin. Sen kullandığın bi ürünü geri gönderiyor musun ?
Anlamayan insana ne kadar anlatırsan anlat o yine anlamaz.

Merhaba, ben B450 Tomahawk Max aldım indirimden 740 TL'ye, teslim tarihi 2 ocak gözüküyor. Bu ne rezalet? Önceki gün ekran kartı, RAM, işlemci sipariş ettim. Onların teslim tarihi 5 aralık gösteriyor, bu işte bir bit yeniği mi var?
Bence hiç bir rezalet göremiyorum 4000 TL bilgisayar sipariş ettim dün elime ulaştı 5 aralık yazmasına rağmen. Ve eski laptop için 30 TL klavye sipariş ettim 16 aralık gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı