Hepsiburada teslim aldığım ürünün para iadesini yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7 yaşında falansınız herhalde şaka amaçlı yazdım anlamak pek zor olmasa gerek.

Bu konunun yaşla nasıl bir alakası var anlamadım. İroni ise belirtseydiniz. Ben sizin saçma esprinizi anlamak zorunda değilim. Böyle saçma esprilerle konuyu kirletmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

Merhaba, 3 Ağustos çarşamba günü Hepsiburada üzerinden 567 TL değerinde bir ürün aldım. Ürün 6 Ağustos cumartesi günü kargo bayisine geldi. Gidip ürünü teslim aldım. Fakat kargo hala teslim edilmemiş gözüküyor. Sırf test amaçlı iptal tuşuna bastım ve ürünün para iadesi bugün hesabıma yatmış ürün iptal olmuş. Fakat ben ürünü teslim aldım. Hepsiburada müşteri hizmetleri ürünün ücretini tekrar ödememi söylüyor. Burada hata kimin ücreti tekrar ödemem gerekir mi?

Şu anda aldığınız malın parasını ödememişsiniz bildiğiniz hırsızlık bu, bir de soruyorsunuz tekrar ödemem gerekir mi diye ayıp ya.

Hepsipay bakiyenizi tekrardan kartınıza aktarın ve kartınızla linkten tekrar ürünü alın demişler. Nasıl bir sıkıntı var burada?
Ürünü kredi kartı ile aldım. 500 tl yi 4 taksit yaptım hatta 1. taksitinide ödedim.

Ürün eve teslim adresi değil şubeden teslim alma

Ürün eve teslim değil. Şubeyi adres olarak gösterdim gelincede gittim aldım.
Ürünü teslim aldığınızda ürün teslim edildi ibaresi yer almak zorunda mağarada yaşamıyoruz açıkçası o kargo şirketinin suçu,hukuk üzerinde nasıl işler hiç bi fikrim yok.Eğer hukuk üzerinde haklı iseniz parayı ödemek zorunda değilsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı