Hepsiburada Ürün İadesi

Yszuf

Hectopat
Yer
Rusya
Arkadaşlar ben 18 TL gibi bir fiyata kulaklık splitter satın aldım. Splitter işime yaramadı zaten klasik karton kutuda geldi ve sadece yanından açıp (kutuyu patlatmadan)baktım. Bu ürünü iade edebilir miyim?

BilgisayarKurdu

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
İnternet üzerinden yapılan alışveriş sözleşmelerinde koşulsuz şartsız cayma hakkı 14 gündür. Ürüne - kutuya ve kutu içeriğine zarar vermediğiniz, eksiksiz şekilde teslim ettiğiniz müddetçe iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiburada ile iade kodu alın ve hangi kargo firmasına yönlendiriyorsa o şubeden ücretsiz olarak geri gönderim sağlayın. Kısa süre içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır. Hepsiburada.com, iade konusunda en az problem yaşatan firmalar arasında. Sabıkası oldukça temiz anlayacağın.

Ancak splitter gibi bir aygıtın neyi işinize yaramadı orasını çok anlamadım :)

XanthiN

Kilopat
Arkadaşlar ben 18 TL gibi bir fiyata kulaklık splitter satın aldım. Splitter işime yaramadı zaten klasik karton kutuda geldi ve sadece yanından açıp (kutuyu patlatmadan)baktım. Bu ürünü iade edebilir miyim?
Şu linkleri inceleyiniz:

Ömer Çaylı

Hectopat
İade et seçeneğine bastıktan sonra neden iade ettiğinizi vb. soracak. Oraları doldurduktan sonra size iade kargo numarası vericekler. Ürünü aldığınız iade koduyla kargoya götürmeniz gerek.

Yeni konular

Yukarı